Stan Lee natočil své poslední cameo, nebo-li mini-roli, pro film Avengers: Endgame ze série Marvelovek ještě před jeho loňským úmrtím. Jednalo se o scénu ze sedmdesátých let. Prezident Marvel Studios Kevin Feige však odhalil, že Stan Lee nejnovější komiksový snímek bohužel nikdy neviděl a vysvětlil proč.

V rámci události „Zeptejte se mě cokoliv“ na Redditu se jeden fanoušek zeptal Feige, kolik toho Stan Lee věděl o ději Endgame, a jestli před jeho smrtí již existovala taková verze filmu, kterou by mohl zhlédnout, než zemřel. Feige odpověděl, že slavný komiksový tvůrce čekal až na premiéru, aby mohl vidět finální verzi pro mnohé epického filmového díla. Nechtěl se dívat na „nedodělek“. Jeho úmrtí mu to však již bohužel neumožnilo.

Nicméně, Stan Lee údajně dostal “podrobné vyprávění ” o příběhu filmu v den, kdy dorazil na natáčení jeho posledního camea. Byl tedy detailně obeznámen se zakončením více než deseti let filmového univerza, které kdysi sám pomohl stvořit. Tehdy ještě na papíře. Již dříve bylo oznámeno, že se Stan Lee už nikdy v žádné Marvelovce neobjeví, ani pomocí speciálních efektů. Jeho rukopis však s fanoušky zůstane navždy.

-reklama-