Český rodinný vánoční film Přijde letos Ježíšek? se stal stálicí v našich televizích během vánočních svátků. V komedii si ale nezahráli pouze čeští a slovenští herci, ale také herci z Mexika. Film se tedy nenatáčel pouze v Praze, ale i v Mexiku (městech Bernal a Colón). Jak se dnes vede mexické herečce Aislinn Derbez, která ztvárnila Penélope, dceru Josého, kterého hrál Josef Abrhám?

Aislinn Derbez (33 let)

Mexická herečka a modelka se narodila 18. března 1987 do herecké rodiny. V patnácti letech se vydala na dráhu modelky. Nějaký čas žila v New Yorku, kde studovala na umělecké a herecké škole. V roce 2009 se vrátila zpět do Mexika a začala se naplno věnovat herectví. Její filmografie obsahuje americké a mexické filmy i seriály. V roce 2013 však získala obsazení v již zmíněném českém filmu Přijde letos Ježíšek? Jako herečka je i nadále aktivní.

Aktuálně i nadále rozvíjí svou hereckou kariéru a příležitostně se věnuje dráze modelky. V roce 2016 se provdala za herce Mauricia Ochmanna Siordia (43 let). Letos po 4 letech manželství pár na sociálních sítích oznámil rozchod. Mají spolu dceru jménem Kailani.

Zajímavostí z jejího natáčení je, že se veškerý text v češtině učila nazpaměť. Česky se nenaučila a tak tomu, co ve filmu říkala, ve skutečnosti vůbec nerozuměla.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Profilový obrázek
REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA