Sedmá série The Walking Dead je za námi a názory fanoušků jsou poměrně rozporuplné, jedni jsou zklamaní a rozhlašují, že „TWD už není, co bývalo“, zatímco druzí nemohli odtrhnout oči od obrazovek a byli z finálového dílu naprosto nadšení. Pravda je taková, že sledovanost The Walking Dead skutečně klesá a co se týče posledního dílu, tak že všech „season finale“ měl nejmenší sledovanost, i přes to, že jsme si akce a zvratů užili vcelku dost.

Spousta lidí přestala TWD sledovat z důvodu, že není úplně podle komiksu a oni na seriál začali koukat jako komiksoví fanoušci. Vždy, když se tvůrci rozhodnou komiksovou předlohu naprosto „zahodit“ a tvoří si podle svého, setkávají se s velkým nesouhlasem právě z řad těch, kdo jej čtou. Pravda je ale taková, že co se týče různých úmrtí a zranění, snaží se tvůrci víceméně držet předlohy, což se divákům potvrdilo už třeba u Carla, Glenna nebo Sashy (komiksové Holly).

Jedno velké zranění ale fanouškům stále chybí a stále čekají, kdy se ho dočkají, totiž Rickovy useknuté ruky. Podle komiksu už měl být Rick bez ruky dávno, v seriálu se to ale furt ne a ne stát.
Čím to je? Dočkáme se toho někdy, nebo to tvůrci zkrátka a dobře neudělají vůbec? Na to odpověděl Andrew Lincoln v jednom z rozhovorů.

Já jim to říkám pořád, ale oni mi to zkrátka nedovolí! Vždycky jim řeknu, že už je na to čas, hraju naštvaného a křičím „Sakra, usekněte mi někdo tu ruku!“ načež se ozve oddělení speciálních efektů a pronese „Ne, ne, ne, ani náhodou. Nemáš ani ponětí, jak drahé by to bylo“ a tím naše rozhovory na tohle téma končí.Andrew Lincoln, představitel Ricka Grimese

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz