Najít pravou lásku, která vydrží déle než jednu noc, je jeden z hlavních problémů dnešních mladých lidí. Výběr životního partnera může být ale hodně problematický, obzvláště ve městě plném trollů, bývalých přítelkyň a vlezlých starších sester. Prima Comedy Central přináší českou televizní premiéru seriálu Muž hledá ženu, který vám umožní nahlédnout do šíleného světa randění.

Josh Greenberg je naivní 27letý mladík žijící tak trochu ve svém světě. Po zdrcujícím rozchodu s dlouholetou přítelkyní Maggie se snaží najít „pravou lásku“. Joshově zoufalé snaze znovu se zamilovat však brání řádka podivínek, které číhají za každým rohem. S hledáním se mu snaží pomoci i sexem posedlý nejlepší kamarád Mike a starší sestra Liz. Každý však přistupuje k problému po svém. Zatímco Liz chce Joshovi najít skutečný vážný vztah, Mike se mnohem více soustředí na výběr „záskoků“ na jednu noc.

I přestože se Josh snaží opravdu usilovně najít pravou lásku, jeho snaha (a často i představivost) jej často vedou spíše do šílených a trapných situací. Z toho důvodu si Josh musí projít prakticky vším – od schůzky v restauraci, ve které omylem ucpe záchod, přes rande se skutečnou trollí slečnou až po překonání strachu ze vstupu do nočního klubu plného krásných žen.

Seriál se inspiruje každodenní snahou tisíců mladých lidí najít a udržet si vztah v moderní uspěchané době. Většina každodenních partnerských problémů je však tvůrci seriálu dovedena do extrémů, což dává každému dílu surrealistickou atmosféru. Celý pořad je založen na knize povídek The Last Girlfriend on Earth, kterou napsal tvůrce a producent seriálu Simon Rich. Čeští diváci se mohou těšit na Jaye Baruchela, který ztvárnil hlavní postavu Joshe Greenberga a je známý z filmů Čarodějův učeň nebo Robocop.

Pokud vám nejsou cizí šílené příběhy o hledání vztahů, rozhodně si nenechte ujít premiéru seriálu Muž hledá ženu již v úterý 15. srpna ve 21:30 na Prima Comedy Central.

Nejnovější informace o programu stanice Prima Comedy Central a oblíbených komediálních seriálech sledujte na Facebooku www.facebook.cz/comedycentralcz nebo na www.primacomedycentral.cz.

-reklama-