Kdo by neznal jednu z nejdelších hororových sérii nového milénia. Minimálně první díl má dnes kultovní status. Další díly nebyly tak hrozné, ale kvalitativně už se prvnímu snímku nevyrovnali. Přesto však celá frančíza nabízí plno pastí, příběhových zvratů a dost brutality, která potěší oko nejednoho fanouška. V minulém roce jsme se dočkali zatím posledního segmentu JIGSAW, který ačkoliv byl průměrný, vydělal natolik, aby se začala připravovat další vražedná hra. Zatím to bylo jen v domněnkách, ale teď je to jisté. 9. Díl se již píše.

zdroj: www.imdb.com

Scénáristé JIGSAWA  Pete Goldfinger a Josh Stolberg totiž potvrdili, že připravují další snímek do série pro společnost Twisted Pictures. Nevrací se však režiséři Michael a Peter Spierig, takže zatím je tato pozice volná.

Zdroj: total-movies.wikia.com

Já osobně si myslím, že tato série by potřebovala nějak oživit. Ať už by se jednalo o reboot s tím, že by se otevřel úplně nový vesmír nebo by se jen začalo někde jinde s jiným příběhem. Rozhodně chci vidět něco nového a jiný styl, než jsme doposud viděli. Ačkoliv mám sérii rád, poslední díl mě malinko zklamal. Pokud však budou pokračovat, děsně bych si přál aby se vrátil Doktor Gordon. To je to, co sérii momentálně chybí. Dobře napsané postavy. A zrovna tahle postava na konci SAW 3D rozhodně neřekla své poslední slovo.

Zdroj: total-movies.wikia.com

A jak to máte Vy? Máte sérii rádi a jaký díl je Váš nejoblíbenější? Rozhodně se podělte v anketě a v komentářích.

Chcete vědět víc? Poslední díl vydělal v Americe 38 mega, což je druhý nejhorší výnos ze série. První místo drží 6. díl s 27 milióny. Celosvětově však při rozpočtu 10 mega vydělal JIGSAW 102 mega. Celkově má série  na kontě necelých 450 mega, což je celkem úctihodné.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz