Podle nejnovějších zpráv bude herečka Lashana Lynch, která hrála Marii Rambeau v Captain Marvel, v chystaném filmu Bond 25 obsazena jako nový agent 007. Neztvární však Jamese Bonda v ženském podání, nýbrž zcela novou postavu Nomi.

Zdroj, který promluvil pro Daily Mail, řekl, že nový film bude začínat scénou s Jamesem Bondem (Daniel Craig), který si na Jamajce užívá výslužby, když mu „M“ zavolá o pomoc. „Na začátku filmu bude nečekaná scéna, kde M řekne: Pojď dál, 007. No a na scénu nakráčí Lashana, nikoliv Daniel“, řekl zdroj. „Je to moment, kdy divákům v kině z rukou spadne popcorn. Bond je stále Bond, ale pro všechny bude ohromující, že jej žena tmavé pleti nahradila jako agenta 007.“

Zdroj dále uvedl: „Bonda bude samozřejmě nová 007 sexuálně přitahovat a pokusí se ji svést pomocí svých obvyklých triků. Bude se však velmi divit, když na brilantní mladou agentku nebudou fungovat.“ Hollywood tak kráčí po aktuálně moderní cestě silných a nezávislých žen ve filmech, což není všem divákům po chuti. Nutno dodat, že ani ženské publikum z toho na 100% nejásá. Podle popisu je také možné, že nová 007 nebude jevit zájem o muže. To přidá na trojité kontroverzi, agent 007 jako lesbická žena tmavé pleti.

Producentka filmů o Bondovi Barbara Broccoli již loni v říjnu řekla, že Bonda zřejmě nikdy nebude hrát žena, že se jedná čistě o mužskou postavu. To však neznamená, že osoba používající kódové označení 007 by se nemohla změnit a Bond samotný zůstat stále Bondem.

Bond 25 bude posledním filmem herce Daniela Craiga v roli Jamese Bonda. Herec hrál kultovního agenta od roku 2006 (Casino Royale). Nový film bude mít premiéru v dubnu 2020.

Na oficiální video z natáčení se můžete podívat zde:

-reklama-