Léto je v plném proudu a dlouhé slunečné dny u vody či na zahradě vybízí k otevření dobré knihy. Ne každá kniha však zabaví i Vaše ratolesti či sourozence. Při této příležitosti jsme si pro Vás ve spolupráci s knihydobrovsky.cz připravili soutěž. Pojďte si tedy toto letní období zpříjemnit novou soutěží, která potěší všechny milovníky zajímavého čtení.

Soutěž trvá od čtvrtku 8.8. do středy 14.8.2019 23:59. Losování proběhne 15.8.2019 a vítězové budou kontaktování e-mailem.

Budou vylosováni 2 výherci, kteří obdrží knihu Příběh hraček: Woodyho dobrodružství v rozšířené realitě. Více o knize najdete zde.

FOTO: knihydobrovsky.cz

Soutěžní otázky:

1. Co je na knize Příběh hraček: Woodyho dobrodružství v rozšířené realitě speciální oproti běžným knihám?
2. Jak se jmenují dvě hlavní postavičky ze světa Toy Story: příběh hraček?

Pravidla:

1. Odpovědi posílejte na e-mail soutez@tvguru.cz a do předmětu uveďte „knihydobrovsky.cz„.

2. Po vylosování výherce ověříme splnění pravidel a odpovědí. Následně jej budeme kontaktovat e-mailem a doptáme se na kontaktní údaje, abychom mohli odeslat výhru. Pokud se výherce neozve zpět (7 dní), bude vylosován další.

3. E-mailové adresy soutěžících, ani jejich jiná data nebudou předány třetí straně bez Vašeho svolení a v rámci našich zásad ochrany osobních údajů nebudou ukládány a nebudou zneužity k odesílání obchodních sdělení, nemusíte se tedy bát následné nevyžádané pošty.

4. Vícenásobná účast jedné osoby ve hře není povolena.

5. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže soutěžícího z důvodu porušení pravidel soutěže, neuvedených nebo nepravdivých údajů, duplicity nebo jiných.

6. Výhru nelze převádět na jiné osoby.

7. Výhry nejsou právně vymahatelné. Výhry nelze proplácet v hotovosti, ani za ně poskytnout jinou věcnou náhradu. Nepřevzaté výhry propadají vyhlašovateli.

8. Pořadatel si vyhrazuje právo na veškeré změny v cenách a soutěžních mechanismech.

9. TVGURU.cz je pouze zprostředkovatelem, výhru odešle přímo knihydobrovsky.cz do 2-3 týdnů od předání kontaktu výherce.

VÝHERCI:

Patrik Vích a Monika Taťáková

-reklama-