Ať už čekáte na poslední díly Game of Thrones, nebo se těšíte na (třetí) návrat do Upside Down se Stranger Things, jisté je, že v roce 2019 budou seriálové žně. Abychom si čekání na naše oblíbené seriály zkrátili, tak si zasoutěžíme. A to rovnou o poukazy, za které si můžete pořídit cokoli ze sortimentu Posters.cz.

Do kdy soutěžíme?

Soutěž trvá od pátku 25. ledna do středy 30. ledna 2019 do 23:59. Losování proběhne 31. ledna 2019, poté budou výherci zveřejněni zde v soutěžním příspěvku.

Vybereme 3 z vás, kterým pošleme dárkový poukaz v hodnotě 300 Kč na nákup dle vlastního výběru z e-shopu Posters.cz.

Jak se můžete zapojit?

 1. Začněte sledovat stránku Posters.cz​ na Facebooku.
 2. Najděte na webu Posters.cz​ kategorii seriálových plakátů, vyberte si svůj oblíbený a zkopírovaný odkaz pošlete v e-mailu.
 3. Napište, jaký seriál vám v sortimentu Posters.cz​ chybí.

VYLOSOVANÍ VÝHERCI:

Michal Dohnálek, Natálie Horáková a Vanessa Veselá. GRATULUJEME

Pravidla soutěže:

 1. Účastí v soutěži souhlasíte s následujícími podmínkami.
 2. Podmínky účasti v soutěži:

a) Být fanouškem (like) stránky Posters.cz na Facebooku
b) Kompletní odpovědi na otázky
c) Odpovědi posílejte na e-mail soutez@tvguru.cz, do předmětu uveďte „Posters.cz.

 1. Po vylosování výherců ověříme, zda splnili všechna 3 výše uvedená pravidla (2a, 2b, 2c) a budeme je kontaktovat e-mailem. Pokud se výherce neozve zpět do 7 dní, bude vylosován další.
 2. E-mailové adresy soutěžících, ani jejich jiná data nebudou předány třetí straně a v rámci našich zásad ochrany osobních údajů nebudou ukládány a nebudou zneužity k odesílání obchodních sdělení. Nemusíte se tedy bát nevyžádané pošty.
 3. Vícenásobná účast jedné osoby ve hře není povolena.
 4. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže soutěžícího z důvodu porušení pravidel soutěže, neuvedených nebo nepravdivých údajů, duplicity nebo jiných.
 5. Výhru nelze převádět na jiné osoby.
 6. Výhry nejsou právně vymahatelné. Výhry nelze proplácet v hotovosti, ani za ně poskytnout jinou věcnou náhradu. Nepřevzaté výhry propadají vyhlašovateli.
 7. Pořadatel si vyhrazuje právo na veškeré změny v cenách a soutěžních mechanismech.
 8. TVGURU.cz je zprostředkovatelem soutěže, ceny budou odeslány spol. Posters.cz​ cca do 2-3 týdnů od předání kontaktu výherce.
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz