Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota Vám přinášíme další soutěž. Tentokrát můžete vyhrát knižní zpracování komedie Vojty Kotka – Padesátka. Jedná se o novinku, která jde teprve na pulty! Radost z výhry můžete udělat sobě, nebo někomu ze svých blízkých k Vánocům.

„Co se stane na horách, zůstane na horách, a dole ať si dělaj, co chtěj.“ 

Opravdovým kořením Krkonoš jsou místní horalé – lyžařka s jednou nohou, rolbař, jenž na Tři krále nepije, legendární lovec žen ozdobený neplodností, barman se zálibou ve věštění. A také Pavka, nejstarší žijící člen tradiční běžkařské rodiny Bulánů, který nechal svého syna Juru porodit na Sněžce ve vysoké nadmořské výšce, aby se rychleji okysličoval. Jenže jeho syn Jura mu dělá starosti, místo běžkování totiž nahání úplně jiné padesátky. Je závislý na svádění zralých žen, jimž vyhání mráz z duší. Na závod, který Jura asi znovu nedokončí, přijíždí se svou matkou Jan Hilský a vedle skvělého času má i jeden osobní cíl. Za jeho splněním se vydává do zasněženého světa horských chat, kde spustí lavinu událostí a vzpomínek a taky se naučí, jak se proflusává mlha.

S Padesátkou se přenesete na zasněžené hřebeny, příkré svahy a vyhřáté chaty nádherných Krkonoš.

Zároveň Vás zveme na slavnostní křest, který se koná 10.11.2016 v Praze. Můžete se zde i setkat s filmovými představiteli!
Pozvánka:padesatka_pozvanka_862x390

Soutěž potrvá od 7.11.2016 do 13.11.2016 23:59. Vítěz bude vyhlášen 14.11.2016 dopoledne na FB TVGURU.

Výhra – 1x kniha Padesátka

Pravidla:

 • 1. Účastí v soutěži souhlasíte s následujícími podmínkami.
 • 2. Podmínky účasti v soutěži:
  • a. Správné odpovědi
  • b. Odpovědi na otázky posílejte na e-mail soutez@tvguru.cz, do předmětu uveďte Padesátka, do textu připojte prosím i své jméno a příjmení (z důvodu oznámení výhry v příspěvku na FB)
 • 3. Po vylosování výherce ověříme, zda splnil všechna 3 výše uvedená pravidla (2a, 2b) a budeme je kontaktovat e-mailem a doptáme se doručovací adresu, abychom mohli odeslat výhru. Pokud se výherce neozve zpět, bude vylosován další.
 • 4. E-maily nebudou předány třetí straně a ani nebudou zneužity k odesílání obchodních sdělení, nemusíte se tedy bát následné nevyžádané pošty.
 • 5. Vícenásobná účast jedné osoby ve hře není povolena.
 • 6. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže soutěžícího z důvodu porušení pravidel soutěže, neuvedených nebo nepravdivých údajů, duplicity nebo jiných.
 • 7. Výhru nelze převádět na jiné osoby.
 • 8. Výhry nejsou právně vymahatelné. Výhry nelze proplácet v hotovosti, ani za ně poskytnout jinou věcnou náhradu. Nepřevzaté výhry propadají vyhlašovateli.

Soutěžní otázky:
1. Jaká je cena knihy Padesátka v e-shopu nakladatelství Jota? (hledej zde)
2. Kolik kalendářů s The Walking Dead máme v našem obchodě? (hledej zde)

Vítěz: Markéta Michalová – Gratulujeme!obalka_Padesatka.indd

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz