Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota Vám přinášíme další skvělou soutěž! Tentokrát můžete vyhrát knihu „Simpsonovi: Rodinná historie“!

Soutěž potrvá od 15.12.2016 do 21.12.2016 23:59. Vítěz bude zveřejněn 22.12.2016.
Výhra –
1x kniha Simpsonovi: Rodinná historie

simpsonovi_25_let_rodinna_historie

Anotace:
Kniha Simpsonovi: Rodinná historie odhaluje dvacet pět let fakt a vtipů a uvádí je v dříve nevídané chronologické podobě. Cestujte v čase s Mattem Groeningem, jenž nadzvedne oponu a odhalí vám události, které proměnily jednu obyčejnou rodinku v popkulturní fenomén.

Každá rodinná historie má svůj začátek… takže kde jinde začít? Od prvního piva k první spálené podprsence, od první diskusní soutěže k první schůzce, od maturitního plesu k nedobytnému hradu, od nenechavých rukou k plánům na manželství, od „Dítěte na palubě“ k „Dítěti se zkaženým dechem“ – vše konečně v jediné knížce příjemného formátu. Nostalgické vyprávění, barevné koláže, směsice vzpomínek, pohledy zpět i vpřed, vše, co provázelo zrod naší oblíbené rodiny Simpsonových.

Objemná kniha je naditá obrázky a zaplňuje všechna bílá místa, o kterých jste neměli ani tušení, a tím dává historii rodiny Simpsonových celistvou podobu. Obsahuje unikátní původní záběry z prvních dílů série.

Pravidla:

 • 1. Účastí v soutěži souhlasíte s následujícími podmínkami.
 • 2. Podmínky účasti v soutěži:
  • a. Být fanouškem (like) stránky TVGURU na Facebooku
  • b. Správné odpovědi
  • c. Odpovědi na otázky posílejte na e-mail soutez@tvguru.cz, do předmětu uveďte Simpsonovi, do textu připojte prosím i své jméno a příjmení (z důvodu oznámení výhry v příspěvku na FB)
 • 3. Po vylosování výherce ověříme, zda splnil všechna 3 výše uvedená pravidla (2a, 2b, 2c) a budeme je kontaktovat e-mailem a doptáme se doručovací adresu, abychom mohli odeslat výhru. Pokud se výherce neozve zpět, bude vylosován další.
 • 4. E-maily nebudou předány třetí straně a ani nebudou zneužity k odesílání obchodních sdělení, nemusíte se tedy bát následné nevyžádané pošty.
 • 5. Vícenásobná účast jedné osoby ve hře není povolena.
 • 6. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže soutěžícího z důvodu porušení pravidel soutěže, neuvedených nebo nepravdivých údajů, duplicity nebo jiných.
 • 7. Výhru nelze převádět na jiné osoby.
 • 8. Výhry nejsou právně vymahatelné. Výhry nelze proplácet v hotovosti, ani za ně poskytnout jinou věcnou náhradu. Nepřevzaté výhry propadají vyhlašovateli.

Soutěžní otázky:
1. Kolik knih Matta Groeninga, včetně Rodinné historie, již Nakladatelství Jota vydalo? (hledej zde)
2. Kolik stojí kalendář The Simpsons v našem obchodě? (hledej zde)

Vítěz: Marcela Dubinová

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz