Za měsíc jsou tu Vánoce… TVGURU.cz ale ve spolupráci s CREW naděluje již nyní! 

Soutěž trvá od středy 28.11. do úterý 4.12.2018 23:59. Losování proběhne 5.12.2018 a vítězové budou kontaktování e-mailem.

Budou vylosováni 3 výherci, každý získá 1 výtisk komiksu Živí mrtví 22 – Nový začátek. Ten odpovídá aktuálním událostem v seriálu a je vhodný i pro nové čtenáře, kteří neměli tu čest s předchozími 21 čísly.

Soutěžní otázky:

1. Kolik stojí komiks Živí mrtví 22 – Nový začátek? (odpověď hledejte ZDE)
2. O který komiks byste chtěli soutěžit příště? (hledejte ZDE)

Pravidla:

1. Odpovědi posílejte na e-mail soutez@tvguru.cz a do předmětu uveďte „komiks„.

2. Po vylosování výherce ověříme splnění pravidel a odpovědí. Následně jej budeme kontaktovat e-mailem a doptáme se na kontaktní údaje, abychom mohli odeslat výhru. Pokud se výherce neozve zpět (7 dní), bude vylosován další.

3. E-mailové adresy soutěžících, ani jejich jiná data nebudou předány třetí straně a v rámci našich zásad ochrany osobních údajů nebudou ukládány a nebudou zneužity k odesílání obchodních sdělení, nemusíte se tedy bát následné nevyžádané pošty.

4. Vícenásobná účast jedné osoby ve hře není povolena.

5. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže soutěžícího z důvodu porušení pravidel soutěže, neuvedených nebo nepravdivých údajů, duplicity nebo jiných.

6. Výhru nelze převádět na jiné osoby.

7. Výhry nejsou právně vymahatelné. Výhry nelze proplácet v hotovosti, ani za ně poskytnout jinou věcnou náhradu. Nepřevzaté výhry propadají vyhlašovateli.

8. Pořadatel si vyhrazuje právo na veškeré změny v cenách a soutěžních mechanismech.

9. TVGURU.cz je pouze zprostředkovatelem, výhru odešle přímo Crew do 2-3 týdnů od předání kontaktu výherce.

VÍTĚZOVÉ:
Tomáš Klimt
Jana Dudková
Filip Resl

-reklama-