Za měsíc jsou tady… Vánoce! A tak jsme si pro vás připravili ve spolupráci s EMP vánoční soutěž. Jestli vyberete předčasný dárek pro sebe, nebo tričko někomu darujete je jen na vás. Je to jednoduché, tak se neváhejte zapojit!

Soutěž trvá od úterý 19.11. do pondělí 25.11.2019 23:59. Losování proběhne 26.11.2019 a vítěz bude kontaktován e-mailem.

Vylosováni budou 3 vítězové, každý vyhraje 1 tričko dle vlastního výběru od EMP do hodnoty 560,-.

Soutěžní otázky:

1.  Jak se jmenuje příští díl ze ságy Star Wars a kdy bude mít premiéru?
2. Jaké tričko byste si v případě výhry vybrali? (nutno poslat přímo odkaz + velikost, tričko si můžete vybrat ZDE)

Pravidla:

1. Odpovědi posílejte na e-mail soutez@tvguru.cz a do předmětu uveďte „Vánoce„.

2. Po vylosování výherce ověříme splnění pravidel a odpovědí. Následně jej budeme kontaktovat e-mailem a doptáme se na kontaktní údaje, abychom mohli odeslat výhru. Pokud se výherce neozve zpět (7 dní), bude vylosován další.

3. E-mailové adresy soutěžících, ani jejich jiná data nebudou předány třetí straně a v rámci našich zásad ochrany osobních údajů nebudou ukládány a nebudou zneužity k odesílání obchodních sdělení, nemusíte se tedy bát následné nevyžádané pošty.

4. Vícenásobná účast jedné osoby ve hře není povolena.

5. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže soutěžícího z důvodu porušení pravidel soutěže, neuvedených nebo nepravdivých údajů, duplicity nebo jiných.

6. Výhru nelze převádět na jiné osoby.

7. Výhry nejsou právně vymahatelné. Výhry nelze proplácet v hotovosti, ani za ně poskytnout jinou věcnou náhradu. Nepřevzaté výhry propadají vyhlašovateli.

8. Pořadatel si vyhrazuje právo na veškeré změny v cenách a soutěžních mechanismech.

9. TVGURU.cz je pouze zprostředkovatelem, výhru odešle přímo EMP do 2-3 týdnů od předání kontaktu výherce.

-reklama-