The Originals (Původní) jsou v průšvihu. Téměř každý chce vidět, aby CW potvrdilo The Originals i pro pátou sérii, tedy na období 2017/2018. Čtvrtá série odstartovala v březnu, ale je to bohužel jedna ze show, která se na sledovanosti moc nezvedla.

Představa konce The Originals, je mimořádně bolestivá, protože to není tak dlouho kdy skončil seriál The Vampire Diaries (Upíří Deníky). Rozdíl je v tom, že The Vampire Diaries dostalo úplné varování, že osmá série bude poslední, takže dostali čas na správné rozloučení s fanoušky. V případě The Originals, to je však poněkud horší. Protože pokud nastane po čtvrté sérii konec, budou se muset fanoušci spokojit s finále, u kterého nikdo nezamýšlel, že řekneme sbohem. Proto není série nastavena na konec, ale na pokračování. Snad každý si myslel, že pokračování proběhne. Existuje spousty otázek na které potřebujeme v seriálu znát odpovědi. The Originals musí pokračovat.

Odpověď o pokračování nebo nevyhnutelném konci dostaneme již tento měsíc, kdy se stanice CW konečně vyjádří o tom, co nastane dál.

Jste smíření s tím, že by mohl nastat konec? 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz