Zaklínač od polského autora Andrzeje Sapkowskiho je jednou z nejúspěšnějších fantasy ság všech dob. Knihy byly přeloženy do několika světových jazyků, vznikla jak seriálová, tak i filmová adaptace a byla vydána i velmi úspěšná trojice počítačových her na motivy Zaklínače. A teď všichni fanoušci Sapkowskiho díla nedočkavě čekají na seriál, který bude mít na svědomí Netflix

Zatím se toho ohledně tohoto chystaného seriálu moc neví. Dokonce ani není známo herecké obsazení. Pomalu jediné, co víme, je ten fakt, že Netflix málokdy stvoří něco, na co by se nedalo dívat (Předstírejme, že jejich bolestivě příšerná filmová adaptace jednoho z nejlepších anime, Death Note, neexistuje). Důkazem toho je například seriál Defenders a všechny ostatní seriály s Defenders spojené. A pokud se vám tyto seriály líbily a máte v plánu se také podívat na Zaklínače, tak pro vás mám dobrou zprávu.

Podle portálu Variety by se totiž k práci na seriálu o legendárním zaklínači Geraltovi z Rivie měla přidat Lauren Schmidt Hissrich, která byla producentem Defenders. Avšak při tvorbě tohoto seriálu by se měla ujmout trošku jiné role. Přesněji bude sloužit jako výkonný producent a showrunner. To znamená, že bude dohlížet na veškerou práci a také bude částečně zodpovědná za námět a tvorbu scénáře. Každopádně, pro diváky to především znamená, že Zaklínač je v dobrých rukou.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz