Není tomu tak dávno, co tvůrci seriálu Stranger Things vypustili do světa krátké pozdravy z Ruska, kterými nám prozradili, že je Jim Hopper naživu. Tentokrát jsme se nedočkali další ukázky, nýbrž krátkého videa „v retro stylu,“ které nám odhaluje, že produkce 4. řady byla zahájena.

Nové video, které je nahráno přes filtr připomínající kvalitu VHS kazet, nám ukazuje, že produkce čtvrté řady byla již zahájena a celý herecký ansámbl má z toho velkou radost. Podobně jako tomu bylo při zahájení produkce třetí řady, tak i zde můžeme vidět, jak se sešel celý tvůrčí tým při příležitosti tzv. „table read,“ což by se dalo označit za jakési prvotní seznámení se scénářem.

Největší záhada čtvrté řady byla odhalena již minulý měsíc – ztracený šerif Jim Hopper je skutečně naživu a momentálně pobývá v zajetí Rusů. Představitel Hoppera, David Harbour, nesměl chybět a v krátkém videu jej můžeme zahlédnout hned na začátku s oholenou hlavou.

Kromě Davida Harboura můžeme vidět spoustu dalších známých tváří, např. Finna Wolfharda, Millie Bobby Brown, Caleba McLaughlina, Natalii Dyer, Charlieho Heatona a mnoho dalších. Do 4. řady se vrací téměř celá sestava, kterou doplní i několik nových tváří.

Podrobnosti o tom, co nás v nové řadě čeká, zatím nemáme. Víme jen to, že první epizoda ponese název „The Hellfire Club“ a že děj by se neměl odehrávat převážně v městečku Hawkins. To znamená, že se podíváme i na místa, která vdechnou světu Stranger Things zcela nové kouzlo.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz