Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

Prostřeno! je tady s dalšími díly a také tentokrát se mají diváci na co těšit. Své umění v kuchyni předvedou celkem dva muži a tři ženy. A bude na co se dívat. V kuchyních prosvištíme recepty světové i domácí, kromě toho nás čeká zajímavý úkol týdne, kterým tentokrát bude něco na zobání. Jak se takové zadání podaří zakomponovat do menu všem soutěžícím, aniž by ostatní poznali, že se jedná o něco navíc?

Všichni soutěžící mají jediný cíl. Navařit bez ztráty cti, získat výhru a užít si celý týden. Povede se jim to, nebo se v jejich společnosti objeví taktik, který celou partu rozklíží?

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak bude moci těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Maminka na mateřské dovolené Adéla (31) vystudovala vysokou školu obchodní – obor cestovní ruch. Pracovala jako stevardka a asistentka. Do pořadu se přihlásila pro zábavu – přihlášku poslal její partner a Adéla to bere jako výzvu a možnost zažít něco nového. Jednou jí ve spěchu při vaření upadla láhev s olejem a vylila se celá po podlaze. Ráda připravuje omáčky. Má ráda lehká jídla. Nejí mořské plody a nikdy by je nesnědla, ale ani brouky nebo červy. Jako zábavu si připraví virtuální realitu – bude se to promítat i na TV, tak všichni uvidí, co vidí ten, kdo má brýle – bude to hra s krájením ovoce.

Sledujte už v pondělí, jak seznamovací večer dopadne a jestli si všichni hosté padnou do noty.

Úterý: Fundraiser Tomáš (37) po škole pracoval krátkodobě jako číšník – celkově asi šest měsíců. Za dlouhá léta získal mnoho zkušeností s přímým prodejem rozličných produktů a služeb nejrůznější formou. Tomáš se považuje za celoživotního podnikatele. Aktivně byl zapojen v rodinném podnikatelském prostředí od sedmi let. Veškerý volný čas momentálně věnuje vzdělávání v cukrářské oboru a svým mazlíčkům. Rád se schází s přáteli. Zajímá se o esoteriku, duchovní stránku života a rád cestuje. S oblibou relaxuje při sezónní práci na zahrádce. Baví ho důsledné domácí práce a je příležitostný kutil. Pokud by vyhrál, tak by si pořídil nový robot a investoval by tak do svého největšího koníčku, kterým je cukrařina. Dále by si doplatil týdenní kurz v HF Pastry academy a také by navšívil zubaře, kterého z finančních důvodů už delší dobu odkládá. Své menu poskládal z jídel, která má rád. A navíc jsou asijská. Sledujte už v úterý, jak jeho večer dopadne, komu bude chutnat a kdo jako první začne taktizovat.

Středa: Maminka na mateřské dovolené Petra (30) vystudovala SOU a SŠ Stochov, obor kuchař – číšník s maturitou. Pracovala jako pokladní ve fastfoodu a v obchodech. Jejím posledním povoláním byla pozice kurýra a k té by se ráda vrátila. Nyní je na mateřské dovolené. Její rodina se skládá ze čtyř členů, těmi jsou Petra, její manžel Tomáš a dvě dcery – Nellinka (20 měsíců) a dcera Peťulka (5 měsíců). Většinu času tráví Petra s dcerami sama, protože manžel má časově náročnou práci. Dříve ráda jezdila na koních, dokonce i závodně. Nyní tráví nejvíc času s dětmi, chodí na procházky a jezdí na výlety do přírody. Nejvíc ji baví řízení dodávky – to je její slabost. Do pořadu jde zkusit štěstí podruhé. Poprvé nevyhrála, ale natáčení se jí líbilo. Účinkovala v roce 2017. Nyní by ráda poznala další nové lidi, ochutnala nová jídla a ráda by se pokusila vyvařit si výhru. A jak se středeční hostitelce její večer povede? Dívejte se!

Čtvrtek: Barista Michal (44) studoval na SOU Stavební obor instalatér – topenář. Dále studoval na anglo-německé obchodní akademii. Má maturitu. Pracoval jako skladník ve slévárně, pokladní na kase, vedoucí zeleniny, rozvážel bagety a také byl obchodním zástupcem. Nyní připravuje a vaří kávu v kavárně. Je dvakrát šťastně rozvedený, má dvě děti – syna Ondřeje a dceru Rozárku. Nyní si užívá staromládenecký život a vaření kávy. Tři měsíce bydlí sám a buduje nové zítřky. Do pořadu se přihlásil sám, a to už podruhé. Považuje se za exhibicionistu a moc rád se zase ukáže v televizi. Před časem slíbil, že až bude mít kuchyň a bude moct uvařit, tak zase zkusí Prostřeno!. Minulé natáčení se mu moc líbilo a užil si ho (vysílalo se 1. 4. 2016). Jak se Michalovi jeho reparát povede? Dívejte se už ve čtvrtek.

Pátek: Realitní makléřka Dana (52) Dana vystudovala obor švadlena. Měla jako OSVČ dlouhou dobu obchod s textilem. Nyní se živí jako realitní makléřka. S manželem má tři děti, dále jedno vnouče a druhé na cestě. Dana je třicet čtyři let šťastně vdaná. Považuje se za optimistku, všechen volný čas věnuje své rodině. Vaří, když musí, a do pořadu ji přihlásily její děti. Ráda vaří z domácích surovin a z nich také poskládala své hostitelské menu. Nejí tlusté maso a nepozřela by ústřice. Jak tvrdí, řídí se mottem „Všechno jde, když chceš“. Jak se jí bude chtít v pátek? Dívejte se!

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Zdroj: FTV Prima

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA