I přesto, že film Avengers: Endgame od studia Marvel jde do kin až 24. dubna, několik šťastlivců dostalo možnost se na nejočekávanější snímek roku podívat již na oficiální světové premiéře v Los Angeles, kde nechyběly největší herecké hvězdy. To, že bitva bude velkolepá a opětovaná setkání emotivní, už nějak dobu většina fanoušků tuší a přesně o tom hovoří i reakce prvních diváků. Přesvědčte se sami.


„Wow. Avengers: Endgame je ohromující. Je to překvapivé v každém směru a uspokojivé ve směrech, které jsem ani nevěděl, že potřebuji. Je to závěrečný dárek pro fanoušky MCU. Film je opravdu dlouhý a má pár zádrhelů, ale je to všechno, v co jste doufali a ještě mnohem více,“  napsal jeden z prvních diváků.


„Nemohu si vzpomenout na takový filmový zážitek, jaký jsem právě zažil s Avengers: Endgame. Jednoduše jsem z toho úplně paf. Mám pocit, že film byl natočen pro každého fanouška, po celém světě,“ píše komiksový fanoušek.


„Představte si tu nejlepší možnou verzi filmu Avengers: Endgame, nějakým způsobem snímek předčí všechna vaše očekávání. Brečel jsem pětkrát nebo šestkrát. Je to nejemotivnější a nejepičtější film z MCU. Je to pocta deseti rokům tohoto vesmíru a do ******, uspokojí to každého fanouška. Opravdu dobré.“ Tak zní reakce redaktora pro zahraniční filmový magazín.


Avengers: Endgame je mistrovské dílo. Je to výjimečné. Je to závěr, jaký si největší filmová sága všech dob zaslouží! Gratuluji všem, kteří měli se podíleli na tomto filmu, nebo na těch jednadvaceti předchozích. Jsem emočně vyčerpán.“ 

„Právě jsem shlédnul Avengers: Endgame. Nevěřím, že je pro tento film možná nějaká nadsázka. Je to závěrečná „marvelovka“ v každém směru a slova nemohou vyjádřit, jak epické to je. A ano, Hawkeye je rocková hvězda,“ hodnotí film další divák.

Další reakce opět nazývají čtvrtou týmovku nejlepším filmem z dílny Marvel. Samotný představitel Kapitána Ameriky, Chris Evans, údajně při filmu brečel šestkrát. Fanoušci se shodují, že lepší zakončení dvaadvaceti filmů a desetileté éry superhrdinů z fiktivního vesmíru MCU si nemohou přát. Zda nejnovější „marvelovka“ také splní vaše očekávání a řádně ukončí třetí fázi, zjistíte již od 24. dubna.

Embed from Getty Images

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz