Marvel Studios vydalo první oficiální trailer (upoutávku) na očekávanou komiksovku Captain Marvel. V hlavní roli s Brie Larsonovou jako Carol Danvers, nás film zavede do 90. let a odhalí nám příběh o původu nové superhrdinky. Marvel Cinematic Universe v roce 2018 oslavilo své desetileté výročí vydáním hned tří filmů – úspěšného Black Panthera, nepřekonatelných Avengers: Infinity War a solidního pokračování Ant-Mana.

Fanoušci už však netrpělivě vyhlíží první superhrdinský Marvel film s ženskou postavou v hlavní roli, režírovaný ženou. Bude to pro MCU průlom. Očekává se start nové éry hrdinů a počátek konce starých Avengers.

Ve filmu, který bude mít premiéru v březnu 2019, bude po boku Brie Larson také Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Jude Law jako Mar-Vell, Ben Mendelsohn jako Talos, Lashana Lynch jako Maria Rambeau, Gemma Chan jako Minn-Erva a McKenna Grace jako mladá Carol. Kromě Nicka Furyho uvidíme v Captain Marvel návrat dalších osobností MCU, například Phila Coulsona (Clark Gregg), Ronana Accusera (Lee Pace) a Koratha (Djimon Hounsou). Film bude tedy hvězdně obsazený.

Na čerstvý trailer se podívejte zde:

Zdroj: youtube / Falcon

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz