Nový oblek Olivera Queena a oficiální přechod na Green Arrowa není jedinými novinkami pro čtvrtou sérii seriálu Arrow od stanice cw. Tým Arrow dostane nový úkryt, odkud bude moct chránit celé Starling City.

V druhé sérii, po zemětřesení způsobeném Malcolmem Merlynem, Felicity Smoak předělala a vylepšila úkryt pod nočním klubem Verdant, který používal Oliver Queen jako svou základnu. Po dva roky toto místo sloužilo jako velitelství, výcvikové centrum a shromaždiště pro nové a nové hrdiny. Tak tomu bylo do té chvíle, než tam kapitán Quentin Lance a jeho policie vtrhla ve snaze dopadnout Arrowa.

Nyní se nám naskytl pohled na nové doupě, které bude mít premiéru ve čtvrté sérii. S klidným srdcem můžeme říct, že to není to maličké útočiště, které Oliver ukázal Digglovi a Felicity na konci druhé série.

Scénáristé to nazývají Arrow Bunker a je jasně vidět proč. Nemáme další informace o tom, kdo to postavil nebo zaplatil, ale s pomocí Palmer Technologies a bohatstvím Merlyna, ke kterému má Thea stále přístup, by to neměl být problém.

„Při návrhu nového doupěte jsme museli uvažovat o mnohem větší skupině, kterou si Oliver [Stephen Amell] shromáždil okolo sebe, a jak je nyní Tým Arrow mnohem větší společností,“ řekl výkonný producent Marc Guggenheim, který odmítl poskytnout informaci o tom, kde bude nové doupě ve Star City umístěno.

„Jednou ze zábavných věcí o tomto doupěti je to, že i když to má být jedno velké místo, kde by se všichni mohli scházet, je to vlastně jeden velký prostor rozdělený na spoustu menších,“ pokračuje Marc Guggenheim. „Je tu místo pro Felicity [Emily Bett Rickards], kde může pracovat, další místo pro Olivera, kde může cvičit, a taky tu je garáž. A taky spousta dalších míst, které budeme postupně odhalovat v průběhu série, a které vám dají pocit, že tohle je přece jen o trochu větší, než na co jsme byli zvyklí z prvních tří let.“

Nezbývá než dodat, že nové útočiště vypadá opravdu luxusně a nás čekají v další řadě velké změny. Jak se Vám nové nápady a myšlenky líbí? Těšíte se? Napište nám níže!

[fbcomments]

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz