Již jste pravděpodobně zaznamenali, že Marvel rozšiřuje své televizní portfolio na Netflixu. Po výborném Daredevilovi nás čeká další pecka: Jessica Jones. My Vám přinášíme první pohled v podobě promo fotek.

Narozdíl od noir Daredevila bude Jessica Jones psychologickým thrillerem. Hlavní hrdinku Jessicu, vysloužilou superhrdinku, si zahraje Krysten Ritter (Veronica Mars, Pařba ve Vegas). Luka Cage, o kterého se Jessica zajímá po milostné stránce, si zahraje Mike Colter (Salt, Muži v černém 3). Luke Cage dokonce dostane příští rok na Netflixu svůj vlastní seriál a společně s Daredevilem, Jessicou a Iron Fistem se pak všichni pěkně pohromadě objeví v seriálové teamovce Defenders.

Další hvězdou v seriálu je Rachael Taylor (Transformers, 666 Park Avenue), která si zahraje Jessici nejlepší kamarádku Trish Walker. Dále Carrie-Anne Moss (Matrix, Memento), která ztvární autoritativní Harperovou, potencionální spojenkyni pro Jessicu.

V neposlední řadě uvidíme Davida Tennanta (Doctor Who, Broadchurch), který si střihne roli záporáka Kilgravea (v komiksech známého jako Purple Man), padoucha s hrozivou mocí ovládat druhé.

Seriál bude mít premiéru 20.11.2015.

Ani na jedné z fotek neuvidíte úsměv, což napovídá o velmi vážné sérii zaměřené na náročnější diváky. Jak se na tento seriál těšíte? Co říkáte na obsazení? Napište nám do komentů.

[fbcomments]

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR