O připravované biografii J. R. R. Tolkiena, který se zasloužil o masivní popularizaci fantasy literatury ve 30. letech minulého století, jsme Vás již informovali. Hlavní roli si v tomto filmu střihne známý herec Nicholas Hoult a v tomto článku najdete jeho první fotku v roli Tolkiena a informace o dalším hereckém obsazení. Premiéra filmu je v USA naplánovaná na 10. května 2019.

Herce Nicholase Houlta jistě někteří z Vás znají například z perfektního britského seriálu Skins o mladých lidech a jejich problémech (2007-2008), kde ztvárnil jednu z hlavních postav, Tonyho Stona a především zejména díky jeho roli Hanka McCoye v X-menovi nebo z filmu Mad Max: Fury Road. Co se týče filmu o Tolkienovi, ten byl ohlášen již v roce 2013, ale natáčet se začalo až o čtyři roky později. O čem bude film pojednávat si můžete přečíst v tomto článku.

Po boku Nicholase Houlta se na plátně objeví tito herci: Lilly Collins, Tom Glynn-Carney, Anthony Boyle, Patrick Gibson, Colm Meaney, Genevieve O´Reilly a Derek Jacobi. Když bylo oznámeno oficiální datum premiéry Tolkienovy biografie, Hoult poskytl fotku sebe sama v této titulní roli spolu s Collinsovou jako Edith Brathovou. Tyto fotografie naleznete níže v článku. Fotky poskytují náhled do doby na začátku 20. století s očekávanými dobovými kostýmy, účesy a všemi dalšími rysy, které by mohly naznačovat, že uvidíme příběh zasazen do období první světové války. Zmíněný obrázek poskytuje také pohled na Tolkienův fantasy vesmír se zdí plnou náčrtků.

Zdroj: instagram.com
Zdroj: celebsip.com

Vzhledem k tomu, že je spisovatel velmi populární dodnes, není vůbec překvapením, že biografie, pokrývající jeho počáteční léta, se nyní dostává na obrazovky. Samozřejmě, zachycení vnitřního života umělce je vždy ošemetnou záležitostí, takže neexistuje žádná záruka, zda tento film uspokojí všechny jeho fanoušky.

Líbí se Vám, když studia o někom slavném natočí film? Máte tento žánr rádi? Dáte filmu šanci? Vaše odpovědi nám neváhejte napsat do komentářů.

Zdroj: screenrant.com; libri.icrewplay.com
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz