Není žádné tajemství, že do seriálu Gotham míří postava jednoho z největších záporáků DC Comics, a to právě zmíněný Joker. Dlouhou řadu let se spekulovalo, zdali Joker bude zcela nová postava a nebo budeme sledovat přerod některé z již představených postav. Nyní se na internetu objevily nové fotky z natáčení, na kterých vidíme, kdo by seriálového Jokera mohl ztvárnit. Více informací níže. 

ZDROJ: twitter.com

Nejkontroverznější postava seriálu Gotham pravděpodobně míří na scénu. Postava Jokera by se měla objevit již brzy a soudě podle fotek můžeme říci, že se jedná o nám již známou postavu. Ano, správně. Jerome Valeska bude nejspíš skutečně Jokerem.

Dlouhou řadu let se spekulovalo, zdali tento charakter skutečně bude plnit roli Jokera. Nyní, soudě podle uniklých fotografií z natáčení, můžeme říci, že tomu tak skutečně bude.

ZDROJ: www.reddit.com

Na fotce výše vidíme pravděpodobně „nového“ seriálového Jokera. Je zajímavé, že Joker se sice podobá Jeromovi, nicméně nemá jeho jizvy. Níže na další fotce vidíme další záběr na Jokera. Zde je fotografie v horší kvalitě, ale jedná se o tutéž situaci: postava zdánlivě podobající se Jeromovi, avšak opět chybí Jeromovy jizvy. 

ZDROJ: twitter.com

Nabízí se tedy otázka: Bude Jerome skutečně Jokerem Gothamu a nebo to bude zcela nový herec, který je mu velmi podobný? Na tuto otázku nemáme zatím odpověď. Doufejme však, že se ji brzy dočkáme.

Na závěr stojí za zmínku ještě jeden postřeh, a to ten, že soudě podle Jokerova outfitu, můžeme říci, že se jedná spíše o Jokera stylizovaného do gangsterského stylu. Dovolím si zatím tohoto Jokera přirovnat spíše k tomu, kterého před lety ztvárnil legendární herec Jack Nicholson, nežli k tomu, kterého před deseti lety ztvárnil zesnulý herec Heath Ledger.

Nezapomínejme však na fakt, že se jedná pouze o uniklé fotky z natáčení, tudíž vše může být zatím úplně jinak. Vzhled může klamat a povahově můžeme mít Jokera jako toho z Temného rytíře. 

Pro zajímavost přikládám fotku Jeroma ze 17. epizody 4. série:

ZDROJ: twitter.com

GALERIE obrázků z natáčení s Jokerem:

A jak se na situaci díváte Vy? Myslíte si, že seriálový Joker bude skutečně Jerome? Doufáte v někoho nového? Jaký máte názor? Nebojte se nám napsat dolů do komentářů!