První trailer na Avengers 4 je konečně tady! Co všechno se v něm stalo?

Tak jsme se konečně dočkali. První oficiální trailer na nejočekávanější film příštího roku Avengers 4 je na světě. Také jsme dostali jméno filmu, o kterém se v posledních měsících hodně spekulovalo. Co všechno jsme mohli v traileru vidět?

Asi každý, kdo viděl Avengers: Infinity War, se nemůže dočkat 25. dubna 2019, kdy do kin dorazí už čtvrtá týmovka Avengers. Nejočekávanější snímek roku 2019 také konečně dostal název – Avengers: ENDGAME, což v překladu znamená konečná fáze. Třetí díl Avengers skončil tragicky, kdy byla na konci filmu polovina všeho živého vyhlazena a „Šílený Titán“ Thanos (Josh Brolin) tak dosáhl toho, čeho dosáhnout chtěl. Už teď je známo, že se ke zbylým hrdinům přidá i Captain Marvel (Brie Larson), která je považována za jednu z nejsilnějších postav Marvelu.

screenrant.com

Trailer začíná emotivním záběrem na Tonyho Starka (Robert Downey Jr.), který pluje ve vesmíru a nahrává vzkaz pro Pepper Potts (Gwyneth Paltrow). Stark ji vzkáže, že jídlo a pití mu došlo už před čtyřmi dny a jeho šance na přežití je nulová, protože kyslík mu za nedlouho taky dojde. Nebula (Karen Gillan), která byla na Titanu s ostatními superhrdiny, včetně Tonyho, se v traileru také objevila, ale není známo, kde je, protože se zřejmě se Starkem rozdělili.

Když se trailer přesune zpět na Zem, můžeme vidět Kapitána Ameriku (Chris Evans) a Black Widow (Scarlett Johansson), jak něco plánují. Natasha vyhledá Hawkeye (Jeremy Renner), ze kterého se po filmu Captain America: Občanská válka stal Ronin. V komiksech se z něho stal Ronin, kvůli tragické události, a proto je možné, že i Clintova rodina byla vyhlazena. V traileru se také krátce objevil Hulk (Mark Ruffalo) a Thor (Chris Hemsworth). Na konci videa se překvapivě ukáže i Scott Lang (Paul Rudd), který se nějakým způsobem dostal z kvantové říše.

youtube.com
-reklama-