Dnešek je oficiálně začátkem konce seriálu Gotham, jelikož byla uveřejněna první ukázka na pátou a zároveň poslední řadu tohoto seriálu vysílaného na stanici FOX. Nejnovější ukázku můžete zhlédnout níže. 

TRAILER NA PÁTOU ŘADU GOTHAMU 

Začátkem letošního roku jsme mohli vidět druhou polovinu čtvrté řady Gothamu, která skončila velmi otevřeně. Jeremiah a jeho útok na město zapřičinil, že se do města ani z města nikdo nedostane. Gotham se tak proměnil v sídlo padouchů, kde jedinou spravedlnost zastává mladý Bruce Wayne, Jim Gordon, Harvey Bullock a Lucius Fox.

Pátá řada se bude odehrávat několik měsíců po konci čtvrté a nebude mít klasických 22 epizod, nýbrž pouhých 10. Během nedávného rozhovoru David Mazouz (Bruce Wayne) prozradil, že menší počet epizod, určuje rychlejší tempo páté řady.

„Šílené. Ano, to je tak, když se vám příběh 22 epizod smrskne do 10. Uvidíte epizody plné bláznivé akce,“ řekl Mazouz.

Dále prozradil: „Zároveň je to ale velmi smutné, vždycky jsem měl rád scény, kde si dvě postavy v klidu mezi sebou povídají o právě probíhajících událostech. Se Seanem [Alfréd] jsme měli takových scén spoustu, např. v kuchyni nebo v pracovně. Teď už to není možné, jelikož každá druhá scéna je akční, posouvající příběh dopředu, posouvající postavy tam, kde mají být. Myslím, že z toho diváci budou nadšení. Nemůžu si na tento scénář stěžovat.“

Bezpochyby to bude solidní jízda, vzhledem k tomu, že se jedná o závěrečnou řadu celého seriálu. Poslední dobrodružství našich hrdinů a padouchů začíná s první ukázkou, na kterou se můžete podívat výše.

Co si myslíte o traileru na pátou řadu vy? Chtěli byste více epizod? Těšíte se na poslední řadu Gothamu? Napište nám do komentářů a nezapomeňte, že pátá řada má premiéru v již příštím roce! 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz