Stane se třetí pokračování filmové série „Kill Bill“ finálním projektem režiséra Quentina Tarantina?

Od premiéry snímku „Kill Bill“ uběhlo přes 16 let. Nevěsta, mstící se členům zabijáckého komanda, do kterého kdysi patřila, se vrátila na plátna o rok později, v roce 2004. Tarantino chtěl původně film vyslat do světa vcelku. Délka přes 4 hodiny se ale nelíbila producentům, a tak diváci dostali oblíbený film po dvou částech. Od té doby se nepřestalo mluvit o potenciálním třetím kousku.

Embed from Getty Images

„Mám nápad, který by mohly být zajímavý,“ prozradil režisér Tarantino k v rozhovoru s moderátorem Andy Cohenem, když přišla řeč na Kill Bill Vol. 3. Cenami ověnčený režisér a scénárista chce údajně svou úspěšnou kariéru pověsit na hřebík po deseti filmech. K dosáhnutí tohoto čísla, mu zbývá již poslední snímek. Nejdříve se (nejen) Hollywoodem proslýchalo, že rodák z Los Angeles plánuje horor, Tarantino však prozradil, že režírování třetí části Kill Bill je pro něj stále aktuální.

Uma Thurman, která ztvárnila hlavní hrdinku Beatrix Kuddo, o Tarantinových plánech ví a pravidelně je s ním prodiskutovává. „Zrovna včera jsem byl s Umou na večeři. Zašli jsme do parádní japonské restaurace. Mám nápad, co bych s „Kill Bill Vol. 3“ chtěl udělat…Co se s Nevěstou stalo od doby, co jsme jí viděli naposledy? Co s ní chci udělat?“ Quentin dodal: „Nechci přijít s nějakým trapným dobrodružstvím. Ta postava si to nezaslouží. Ještě chvíli to ale potrvá, alespoň tři roky.“

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Quentin Tarantino Fans 🔥 (@tarantinouniverse) le

 V minulosti Tarantino naznačil, jak by pokračování mohlo vypadat: Dcera Vernity Green (Vivica A. Fox) by zahájila pomstu proti Beatrix Kiddo, neboli Nevěstě, za to, že zavraždila její matku. Zdá se, že přes prvotní problémy s vymyšlením zápletky, se vše začíná rýsovat správným směrem. Muž, jenž stojí za snímky „Pulp Fiction: Historky z podsvětí“, „Hanebný pancharti“ nebo „Nespoutaný Django“, byl čerstvě nominován hned na dva Zlaté Glóby – za Nejlepší scénář a Nejlepší režii. Očekává se, že jeho nejnovější film „Tenkrát v Hollywoodu“ obdrží několik nominací na Oscary.

-reklama-