Rami Malek je díky vynikajícímu hereckému výkonu v roli nesmrtelného zpěváka Freddieho Mercuryho ve filmu Bohemian Rhapsody na vrcholu své kariéry. V životopisném snímku o britské kapele Queen zazářila také Lucy Boynton, jenž ztvárnila Mercuryho životní lásku. A právě tato dvojice tvoří pár ve filmu i mimo něj. 

Už na začátku minulého roku se začaly objevovat zprávy o tom, že Rami Malek a Lucy Boynton, neboli představitelé Freddieho Mercuryho a Mary Austin z Bohemian Rhapsody, randí i mimo filmové plátno. První lednový týden to Malek oficiálně potvrdil. Dvojice byla několikrát spatřena v ulicích Los Angeles, jak si užívá prosluněného dne. Sedmatřicetiletý herec s egyptskými kořeny se narodil právě ve městě andělů, zatímco Lucy o 13 let později v New Yorku.

usweekly.com

Rami vztah s Lucy potvrdil na Mezinárodním filmovém festivalu v kalifornském Palm Springs, kde svou drahou polovičku zmínil při slavnostním předávání cen. Při převzetí ceny za průlomový herecký výkon Malek řekl: „Děkuji, Lucy Boynton. Byla jsi mi spojencem a jsi moje láska. Moc si tě vážím.“ Pár se svou lásku nesnaží nijak skrývat, protože v srpnu minulého roku pár svědků, jak Rami drží Lucy kolem ramen a dává jí několik polibků. Dvojice společně navštívila také koncert kapely U2.

longroom.com
-reklama-