Posledních několik let je velkým hitem natočit filmy, či seriály podle slavných komiksových předloh. Není tak žádným překvapením, že známý komiks The Boys dostal také šanci na našich obrazovkách. Pokud máte rádi kombinaci superhrdinů, komedie a násilí, tak nehledejte dál. Tento seriál je totiž přesně pro vás.

The boys není superhrdinský seriál jako ty, které znáte. V jeho světě jsou superhrdinové pod správou společnosti jménem Vought, která zajišťuje jejich publicitu, vybavení a samozřejmě výdělky. V čele všech miláčků světa, kteří každodenně zachraňují životy, stojí sedmička. Sedm nejznámějších a nejsilnějších hrdinů na světě.

Bohužel, jak hlavní postava, Hugh Campbell zjistí, ne vše je tak jak se zdá. Superhrdinové zneužívají protekci Voughtu, dostávají se z problémů se zákonem a mimo obrazovky médií a pohledy obyčejných lidí se někdy chovají i jako zločinci, berou drogy a udělají vše pro to, aby si nepoškodili svou veřejnou image.

FOTO: Reprofoto Youtube

Bez velkých spoilerů, Hugh se setká s člověkem, říkajíc si Butcher, který mu slíbí, že dostane svoji pomstu na hrdinech. Společně tak sestaví skupinu, která si dá za úkol sesadit všechny zkorumpované hrdiny. Co Hugh ale nečeká je, že se tím vydá na stezku plnou násilí, bitek a přestřelek, a že postupně odhalí velké tajemství, které Vought skrývá.

Celkově seriál hodnotím velmi kladně. Příběh je velmi povedený a dokáže skvěle uvést atmosféru. Komedie v kombinaci s násilím dokáže někdy strčit do kapsy i filmy o Deadpoolovi a tak si jistě zajistí vaši pozornost. Herecké výkony v podobě Jacka Quaida (Hugh Campbell), Karl Urbana (Butcher), nebo Anthonyho Starra (Homelander) jsou velice dobře provedené a jejich postavy si oblíbíte. Jelikož si seriál i komiksová předloha bere inspiraci od Marvelu a DC, uvidíte plno odkazů a pár menších parodií. To bohužel ale znamená, že hrdinové nejsou originální a nesetkáte se tak v tomto ohledu s něčím novým.

Seriál The Boys od Amazonu vyšel na konci července 2019 a má jednu sérii o osmi epizodách, s druhou právě natáčenou. Pokud vás seriál zaujal, zde se můžete podívat na trailer:

-reklama-