Historický seriál Reign (česky Království), který mapuje příběh skotské královny Marie Stuartovny, má za sebou tři úspěšné řady a do počítačových obrazovek se vrací 10. února. Ačkoliv se všichni zarputilí fanoušci jistě těší na pokračování, čtvrtá série byla bohužel oznámena jako poslední, tudíž nás čeká bolestivé loučení a vyvrcholení děje. A co zatím o čtvrté sérii víme?

Během třetí série na nás čekalo nemálo zvratů, které velmi ovlivnily děj. První stojí za zmínku určitě smrt Francise, jednoho z hlavních postav, krále Francie a manžela Mary. Při jeho smrti jsem se málem utopila v závalu svých slz a vsadím se, že jsem nebyla jediná. Další překvápka pro nás scénáristé nachystali až na samotný konec. Když už to vypadalo, že začneme mít Elizabeth, britskou královnu, docela rádi, rozhodla se utnout hlavu Lole, čímž nás tedy opravdu moc nepotěšila.

 

A co se na konci třetí série ještě stalo? No, málo toho opravdu nebylo. Kromě toho, že se Mary konečně dokopala k tomu opustit Francii a vrátit se do Skotska, jsme mohli být svědky i rozvrácení vztahu mezi Catherine a Charlesem, jejím synem. Nepotěšila nás ani smrt Leitha a odchod Bashe. Každopádně, všechny tyto zvraty přidávají seriálu čím dál tím větší spád a už teď je jasné, že čtvrtá série bude stát za to.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz