Páni! Ryan Murphy (tvůrce seriálu) nám sliboval velký zvrat v ději, ale to, co jsme dostali, bylo mnohem, mnohem větší. Obrovský zvrat změnil celou podstatu 6. série American Horror Story. Skutečně nic není skutečné a nic není tak, jak to vypadá. Přečtěte si, co se vše se stalo v šesté epizodě a co to všechno znamená!

VELKÝ ZVRAT!

Cheyenne Jackson nám byl konečně představen jako Sid – režisér a tvůrce televizní show zvané „My Roanoke Nightmare“. Zde je krátký popis:

„Pořad roku 2015. I přesto, že se o tomto pořadu skoro vůbec nemluvilo, jeho finále sledovalo 23 miliónů diváků, čímž překročil sledovanost nedělního večerního fotbalu a The Walking Dead.“

Cheyenne Jackson alias Sid na seriálu opravdu vydělal, a proto se rozhodl, natočit pokračování. Všem se jeho nápad hned zalíbí, a tak vznikne další série, která nese název „Return to Roanoke: 3 Days In Hell“ v českém překladu „Návrat do Roanoku: 3 Dny v pekle“. Zde je krátký popis:

„Vezmu všechny, kdo žili v tomto domě spolu s herci, kteří je ztvárnili a vrátím je zpět do domu. Podobu tří dnů budou čelit nevysvětlitelným událostem. A tentokrát budou všude skryté kamery.“

Myslím, že tenhle stručný popis stačil k tomu, abychom všichni poznali, o čem tzv. druhá fáze 6. série bude. Bude to skvělé.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz