Televizní stanice CW odhalila první obsazené role v restartu seriálu Charmed (Čarodějky). Kdo tak zastoupí úžasné čarodějky Shannen Doherty (Prue), Alyssu Milano (Phoebe) a Holly Marii Combs (Piper) z roku 1998? (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

Pro začátek, jak již nadpis článku naznačuje, neznáme zatím obsazení všech tří čarodějek, ale pouze dvou. Přesto je to velký úspěch, protože na oznámení o obsazení se čekalo velmi dlouho. Mimo sestry, je tu pak ještě jedna nová role.

Nejmladší sestru bude hrát herečka Sarah Jeffery, kterou můžete nejlépe znát z drama seriálu Shades of Blue nebo také ze seriálu Descendants z Disney Channel. Její role zahrnuje Madison, nejmladší sestru, která bude zděšená, až se dozví, že je čarodějka. Její mocí je slyšet myšlenky ostatních lidí.

Zdroj: comingsoon.net

Další sestru obsadila herečka Melonie Diaz, kterou můžete znát hned z několika filmů i seriálů. Melonie bude onou zmíněnou lesbickou sestrou „Mel“ a dokáže zmrazit čas.

Zdroj: dailymotion.com

A poslední je herec Ser’Darius Blain, který bude hrát Galvina, filmařského přítele Macy, jedné ze sester, která jako poslední není obsazena. Kromě toho je Galvin popsán jako „ideální přítel“. Blain si zahrál ve filmu Jumanji, ale také třeba v seriálech jako jsou Upíří Deníky nebo Shameless.

Zdroj: spoilertv.com

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz