Určitě si všichni vzpomínáte na seriál o okouzlujících sestrách čarodějkách (Charmed) – Piper, Phoebe a Prue (později i Paige). Jenže nyní je tu po několika letech nová sesterská akce, v podání restartu Čarodějek s Macy, Mel a Madison. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

TVLine odhalilo některé informace o nadcházejícím restartu seriálu Čarodějky. Jak již bylo dříve uvedeno, nová série – napsaná Jessicou O’Tooleovou a Amy Rardinovou – je v současnosti popsána jako divoký, zábavný a feministický restart zaměřený na tři sestry ve velkém městě, kde zjistí, že jsou čarodějky.

Producenti také oznámili, že Mel bude lesbička. A kromě toho známe i popisy všech sester.

Zdroj: http://vtv.vn/

MacyVtipná a intenzivní. Macy se stěhuje se svým přítelem Galvinem do Hilltown v Michiganu, aby pracovala v univerzitní laboratoři. Má důvod se domnívat, že je sestrou Mel a Madison. Její schopností je telekineze.

MelTrochu panovačná feministka. Je lesbička a sestra Madison. V důsledku truchlení během jedné tragické nehody Měl od sebe odstrkuje každého, kdo se jí snaží pomoci, včetně její přítelkyně. Dokáže zmrazit čas.

MadisonMadison je nejmladší ze sester a také pravý opak své sestry Mel. Později je zděšená, když se dozví, že je čarodějka. Její moc je slyšet myšlenky ostatních lidí.

Nic nepřekoná původní Čarodějky, ale tento restart by mohl být zajímavý. :)

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz