Režisér Suicide Squad David Ayer potvrdil, že lituje, že neučil z Jokera hlavního záporáka filmu. Snímek z roku 2016, navzdory veškeré negaticní kritice, vydělal neuvěřitených 745 miliónů dolarů. Největším problémem bylo tuctové „velké zlo“ Enchantress (Cara Delevingne) a také pochybný střih, což mohl být důsledek rozsáhlých změn, které byly provedeny během postprodukce.

To co fanoušky DC nejvíce zasáhlo, byla zdánlivě snížená role Jokera v podání Jareda Leto. Trailery, které měly nalákat co nejvíce fanoušků slibovaly, že právě Joker bude významnou postavou. Sám Leto přiznal, že spousta scén, které natočil, byla vystřižena. Toto tvrzení se Ayer snažil negovat.

David Ayer odpovídal na nespočet otázek týkajících se Jokera a jeho scénách s Harley Quinn (Margot Robbie). Nakonec uvedl, že možná existuje pár vystřižených minut, ale rozhodně ne nekonečně dlouhé scény. Za tyto úpravy se následně omluvil.

consequenceofsound.net

Podobné pocity Ayer sdílel i na začátku letošního roku, když si přál, aby měl k dispozici stroj času a mohl se vrátit do doby, kdy rozhodoval o důležitosti Jokerovy postavy. Může se pokusit z tohoto přešlapu vykoupit a to plánovaným projektem Gotham City Sirens. Na pokračování Suicide Squad se stále pracuje.

Bez ohledu, zda se vám Joker v podání Jareda Leto líbil či ne, byl tento Klaunský princ zločinu výrazně lepší postavou než Enchantress. Nápad, že tým bude bojovat s apokalyptickou hrozbou, nebyl zrovna nejlepší.

Zdroj: ScreenRant
-reklama-