Rozhodně můžeme potvrdit, že nás čeká velké Cooper rodinné drama. Tato rodina se stále zvětšuje o další členy a ještě víc o další složitější problémy. Relativní nováček Hart Denton byl obsazen jako Chic, dlouho ztracený bratr Betty a Polly. Co jsme se zatím dozvěděli? (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

Na konci první sezóny Riverdale se ukázalo, že matka Betty Cooper, Alice, se vzdala v minulosti svého syna, když byla těhotná na střední škole. A my teď už konečně víme, kdo bude tohoto bratra hrát. Herec Hart Denton. Již dlouho se předpokládalo a doufalo, že tuto roli zastane Joaquin (Rob Raco), ale bohužel se dlouho ztraceným bratrem nestal.

Údajně se má Chic objevit v polovině druhé sezóny. Podrobnosti o charakteru jsou stále zamlžené, ale existuje několik teorií, které se šíří po internetu. Obzvlášť tedy ta, že FP Jones, otec Jugheada, je také Chicův otec. To by mohlo vysvětlit všechnu chladnost, která byla zobrazována mezi FP a Alice během první sezóny. Dávalo by to smysl.

Hart je relativně nováčkem, jehož jediné herecké akce byly zaznamenány pouze ve filmu „Fun Mom Dinner“ a v jedné epizodě televizního seriálu „Smrtonosná zbraň„.

Musíme znovu připomenout, že Chic není jediná nová tvář, kterou uvidíme v nadcházející sezóně Riverdale. Také se k obsazení připojí Vanessa Morgan jako Toni Topaz, Mark Consuelos jako otec Veronicy-Hiram Lodge, a Charles Melton jako Reggie Mantle poté, co Ross Butler od této role odstoupil.

Fanoušci rychle přivítali Harta do Riverdale. Někteří si pro něho již představují děj. Budeme muset počkat a uvidíme, jak se Chic chystá zapojit do ospalého a přesto nebezpečného města Riverdale.

Jste spokojeni s výběrem tohoto herce pro roli Chica? 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz