Nejeden fanoušek v Riverdale je teď zklamaný z oblíbeného shippu Bughead, kterému se ve druhé sezóně příliš nedaří. Hlavním problémem je gang Hadů z Jižní strany, ke kterým se Jughead rozhodl přidat, ale tím druhým i Černá kapuce. Černá kapuce chce za každou cenu ublížit Betty tím, že ji donutí od sebe odstrčit všechny, na kterých jí záleží. Po nějakou dobu se mu to dařilo, ale doufejme, že nastal konec. 

,,Je to docela zničující.“ uvedla Lili Reinhart (Betty) ve Vancouveru, když se zmínila o tom, jak velký problém Bughead mají. Černá kapuce začne vyhrožovat Betty tím, že zabije více lidí, proto je nucena se rozloučit se svým přítelem Jugheadem a poslat Archieho, aby jejímu příteli tyto špatné zprávy sdělil. Betty doufala, že bude schopna později vše napravit, ale zraněný Jughead skončil v náručí Toni.

Lili zdůrazňuje, že se rozešla s Jugheadem, aby ho ochránila. Snaží se udělat správnou věc. Je to smutné. ,,Přesto doufá, že Betty dostane šanci na cestu, kde vysvětlí Jugheadovi, co se stalo. Ale s tím, že je Černá kapuce stále ve hře, je těžké si představit, že její vztah s kýmkoli může pokračovat, nebo se vrátit zpátky k  tomu, jak to bylo.“ I přesto po poslední epizodě doufáme, že je Bughead konečně zachráněn.

Zdroj: latimes.com

Cole Sprouse ve skutečnosti myslí, že Jughead nebyl překvapen, když mu Archie řekl, že se s ním Betty rozchází. ,,Ví, že je teď na Jižní straně a taky ví, že je pryč od všech. Myslím také, že Jughead nemá absolutně žádný problém, protože jinak by se považoval za někoho, kdo by mohl být snadno vyhozen ze své cesty, takže si myslím, že ho něco takového asi trochu ovlivní.

Navíc na skutečnost, že Betty vybrala Archieho, reaguje Cole takto: ,,Archie je Jugheadova slabost, když jde o Betty, protože ti dva byli přátele už dříve a Betty vždy upřednostňovala Archieho. Jughead se cítí spíše jako třetí kolo u vozu.

Ale co polibek Jugheada a Toni? Sprouse zpočátku myslel, že by se Jughead měl stáhnout, ale pak se rozhodl, že by bylo mnohem zajímavější, kdyby to udělal, a opravdu se trochu těšil obdivu jiné mladé ženy. Dokonce, i když je to spíše platonické, je to pro Jugheada něco zcela nového, nezmapované území, a proto se cítí nadšený.

 

 

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz