Třetí série Riverdale se očekává na podzim 2018, s tím, že začít natáčet by se mělo v létě. Ale jedna otázka, kterou fanoušci seriálu chtějí vědět je, zda se Chic Cooper vrátí. Nebo zda je skutečně mrtvý…

 Během druhé sezóny Riverdale se zjistilo, že dospívající Chic Cooper (Hart Denton) byl ve skutečnosti lhář, který zavraždil Charlese Smitha, opravdového syna Alice a FPho, a který později převzal i jeho identitu. Chic nebyl nikde v poslední finálové epizodě viděn, otázkou proto je, může být naživu? Nebo ho Black Hood vážně dostal? Další možností může pak být, že se vrátí opravdový Charles Smith, protože v Riverdale můžete očekávat všechno, ať se to zdá sebevíc nemožné. Důležité je si připomenout, že Chic klamal již několikrát, proto je jisté, že Charlesova smrt by mohla být jedna z dalších jeho lží.

Zdroj: etonline.com

 Chic naposledy prchal před Black Hood, když ho Betty (Lili Reinhart) předala tomuto vrahovi, a to kvůli jeho lžím a přiznání, že zabil jejího bratra. Vzhledem k tomu, že se žádné tělo neobjevilo, je možné, že by se mohl vrátit do třetí sezóny zcela v pořádku.

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz