V Riverdale je oficiálně neznámý vrah. Po zaměření na Freda Andrewse (Luke Perry), na slečnu Grundy (Sarah Habel) a nyní i na Moose (Cody Kearsley) a „Jingle Jangle“ dívku, se musíme všichni ptát, kdo by mohl být další na potenciálním seznamu vraha. 

Všechno je prozatím nesouvislé, protože nevíme, co spojuje vraha s jeho oběťmi. Zatímco Fred a Grundy mají Archieho (KJ Apa) jako zřejmou souvislost, proč šel vrah po Moosovi a „Jingle Jangle“ dívce nás svedlo zcela z cesty. Musíme se tedy podívat na to, kdo by mohl být zabit a mít nějaký dopad na ostatní, ale zároveň by nezměnil záměr seriálu. Tohle jsou osoby, u kterých se obáváme jejich smrti ve zbytku druhé sezóny Riverdale.

1. Had

Ve skutečnosti nezáleží na tom, který z Hadů by mohl být zabit, ale pokud chce vrah poslat zprávu tím, že sundá jednoho ze členů nejsilnějšího gangu v Riverdale, pak by určitě začal další střelbu zde. Dost by to zkomplikovalo věci i pro Jugheada (Cole Sprouse), který se stal tak nějak vůdcem skupiny, protože jeho otec FP (Skeet Ulrich) je stále ve vězení. Vražda Hada by nepochybně způsobila našemu novému vůdci problémy, ale také by dovolila Jugheadovi učinit některá rozhodnutí, která by se mohla soustředit na získání spravedlnosti a vyvolávala by u něho ještě více vynikajících emocionálních dramat.

2. Starostka

Podívejme se na to z logického hlediska, starostka McCoyová (Robin Givens), od té doby, co seriál začal, ještě stále nebyla řádně fanouškům představena. Nevíme, jaké jsou její motivy, ale to, co víme je, že její jednání jí nadělává spousty nových nepřátel. Pokud vrah šel za Fredem, kvůli smlouvě ohledně stavby nebo něco takového, mohla být na seznamu také starostka McCoyová, protože za zády je i ona špatným člověkem a za několika věcmi v Riverdale stála právě ona sama (určitě si všichni vzpomínáme na problém okolo kina).

3. Hermiona

Pokud by se Riverdale rozhodlo zabít jednoho z hlavních rodičů, myslíme si, že to bude Hermiona (Marisol Nichols). Tato máma se dostala do hodně špatných situací, obzvlášť po návratu Hirama (Mark Consuelos). Dnes ví, že její manžel je ochoten ji klidně strčit pod jedoucí vozidlo. Pokud je Hiram ten, který má něco společného s těmito vraždami, pak nebude Hermiona vůbec v bezpečí. Zabití hlavního rodiče by také ukázalo, že Riverdale se nebojí zvyšovat sázky a brát některé skutečné a nebezpečné rizika v potaz.

4. Cheryl

Šance na to, že by seriál nechal zabít jednu ze svých hlavních dospívajících postav, je celkem nízká, ale pokud by takovou cestou pořad šel, Cheryl (Madelaine Petsch) by mohla být perfektní volbou. Podívejme se na to takhle, tato dívka je trochu mimo její vlastní život – touží po své smrti, zapaluje domy a líbá pacienty v kómatu. Existují dokonce teorie, že Cheryl je čarodějnice. Co když její zabití v Riverdale by mohlo být součást jejího znovuzrození v novém seriálu s čarodějnicí Sabrinou (nadcházející spin-off Riverdale)?