S příchodem 3. série se v seriálu Riverdale objeví i dvě nové postavy. Kdo byl obsazen do rolí matky a sestry Jugheada Jonese, bylo na začátku října oznámeno na Comic Conu v New Yorku.

7. října na NYCC tvůrci oznámili, že Gina Gershon bude hrát Gladys Jones – Jugheadovu matku. Ve 3. sérii také uvidíme Jugheadovu sestru Jellybean „JB“ Jones, tu ztvární Trinity Likins. Obě dvě nové postavy s sebou do seriálu mají přinést spoustu problémů. O rozšíření rodiny Jonesových se mluvilo už delší dobu a spoustu fanoušků se těší, jak si mezi sebou všichni budou rozumět.

variety.com

Gladys je popisována jako obchodnice a motorkářka, která vede autovrakoviště a „šéfuje“ dospívajícím zlodějům, kteří pro ni kradou díly od aut. Do Riverdale zavítá také Jellybean Jones. Její nejoblíbenější kapely jsou Pink Floyd a Black Sabbath a je o dost moudřejší, než ostatní děti v jejím věku. Díky své chytrosti je pro Gladys ideálním parťákem, proto spolu podnikají různé podvody, aby měly peníze na zaplacení dluhů.

riverdale.wikia.com

Scénárista Roberto Aguirre-Sacasa řekl pro TheWrap: „Gladys bývala Hadí královnou, proto můžou nastat problémy mezi ní a Betty. Také pozná, že mezi Alice a FP něco je. To může být další důvod sporů.“ Scénárista také dodal: „Doufám, že Jughead a Jellybean spolu budou dobře vycházet.“ Herci se k novým postávám na NYCC nijak nevyjádřili, ale Lili Reinhart (Betty Cooper) slíbila divákům hodně napětí a vzrušení.  Gina Gershon už má za sebou první natáčení s představitelem Archieho (KJ Apa), Jugheada (Cole Sprouse) a FP (Skeet Ulrich).

Na to, jak budou obyvatelé městečka Riverdale reagovat, si budeme muset počkat do 13. prosince.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz