Může bratr Betty Cooper, Chic, být zapojený do vraždění v Riverdale? Chic Cooper se nám v druhé sérii zatím neukázal, protože jeho příchod se plánuje pro druhou část série. Jenže i tak kolují různé teorie o Černé kapuci a jednou z nich je, že může být Chic do celé záležitosti zapojen. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

Rodiče Betty, Alice a Hal, odhalili v předchozí sezóně Riverdale, že měli syna, kterého nakonec dali pryč k adopci, protože byli oba příliš mladí. Nyní se má bratr Betty v druhé sérii objevit a všichni se ptáme na spousty otázek. Je tu šance, že by mysteriózní cizinec mohl hrát roli v záležitosti s Černou kapucí, protože jeho pravou totožnost ještě neznáme. Může být záporák, ale také nemusí. I když jak známe většinu seriálů, když se čeká na něčí dlouho očekávaný příchod, bývá to padouch.

Black Hood“ je nyní dost zaměřený na rodinu Cooperových. Alice dostala dopis a Betty také. Navíc jak jsme sami zjistili, Betty je ta, která vraha inspirovala k tomu, co dělá. Takže díky tomuto spojení kolují teorie, že Chic by mohl Cooperovy nenávidět za to, že ho odmítli a touží po pomstě.

Všichni samozřejmě víme, že není přímo vrah, každý si může všimnout, že je Riverdale vrah ve středním věku a navíc mohutný, zatímco Chic bude ve věku dospělého. Ale zapojení s pomstou je jedna z možností. V komixu je Chic dokonce tajný agent pracující pro vládu, takže existuje i malá možnost, že by mohl přijít do Riverdale, aby vyšetřoval všechny útoky, na které již policejní stanice v Riverdale zkrátka nestačí, a tak by se mohl setkat se svojí dlouho ztracenou rodinou. Akorát, že tato druhá teorie, je již trochu v rozporu s tou první, budeme si proto muset počkat na to, jak se to vyvine.

Jaký je váš názor na tuto teorii? A jakou představu o Chicovi máte? 

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz