Pokud si myslíte, že první sezóna Riverdale byla skvělá, zdá se, že druhá sezóna přinese ještě více zbraní. Uvidíme zcela nové zvraty a obraty pro obyvatele Riverdale. A pokud máte pocit, jako byste neměli toho v první sérii dostatek, nemějte strach – sezóna dvě bude obsahovat celých 22 epizod! (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

Když se Roberta Aguirre-Sacasy na Comic-Conu fanoušci ptali na druhou sezónu, slíbil, že bychom měli vidět ještě více věcí než v předchozí sezóně. Také příležitosti prozkoumat vztahy mezi postavami, které jsme možná neviděli v první sezóně tolik, kolik bychom chtěli.

Co se týče konce poslední epizody v první sezóně, tedy Freda Andrewse, jsme ujištěni, že jeho osud zjistíme do konce první epizody druhé série! KJ Apa (Archie Andrews) se zmínil o tom, že bez ohledu na konečný osud Freda se v příštím období setkáme s temnějším Archiem, a vypadá to, že nebude jediný. Betty, Veronica a Cheryl půjdou do temnějších míst s ním. U Betty budeme prozkoumávat to, co již bylo naznačeno – tedy její přátelé a rodina, kteří budou zřejmě v ohrožení. V případě Veronicy se dočkáme temnoty, která se projeví ve dvou samostatných oblastech. Především její otec. Hiram a jeho dcera mají mezi sebou velké problémy. Ráda by mu věřila, ale ví, že nemůže, a to bude mít za následek zajímavou dynamiku pro její další vývoj. Kromě toho Veronicu navštíví někteří lidé z její minulosti z New Yorku.

Co se týče zase Cheryl, spálila svůj dům. I přes to, že jde stále do temnoty, uvidíme, že Cheryl převzala vládu svého života zpět.

Kromě toho, že zkoumáme více postav, které známe a milujeme (Budeme mít mnohem více Kevina Kellera), uvidíme i nové tváře. Tony Topez bude směřovat k Jižní straně, aby posloužila jako průvodce pro našeho nového Jugheada. (Více o Tony se dozvíte v novém článku – Riverdale SDCC: Do nové série zavítá nová komiksová postava – vyjde 23.7 – večer)

S delší sezónou budeme mít i více Pussycats. Výkonní producenti jsou velmi nadšeni, že mohou prozkoumat vztah Josie s její rodinou. Zdá se, že to bude velmi dynamické mezi Josie a její matkou, podle všeho se více ponoří v druhé sezóně do svého konfliktu, který byl naznačen už v předchozí sezóně. Budeme mít také více hudebních čísel, včetně jednoho v epizodě dvě. Pokud jde o romantické vyhlídky, vypadá to, že by se Josie mohla více od své rodiny odpoutat a uklidnit, až se nový Reggie objeví v nové sezóně.

Riverdale není jen nějaká vražda. Humor a vědomí, který fanoušci získali z první sezóny tu bude pořád součástí, protože přechází i do nové sezóny.

A aby toho nebylo málo, na závěr tu máme i trailer, který byl na Comic-Conu k druhé sezóně zveřejněn také.

Riverdale 2 sezóna TRAILER Comic-Con 2017 CW Série:

Anděl smrti přichází do Riverdale, zatímco sezóna začne přesně tam, kde skončila.
Tajemství se prohlubují, otcové vraždí své syny. Vše je ohroženo. 

Kdo myslíte, že je muž v kukle? A myslíte, že Fred přežije? Je tu už příliš mnoho otázek na které chceme okamžitě znát odpovědi a nikdo z nás se nové sezóny nemůže dočkat. Čeká nás více dívčích sil, intrik a spousta tajemství. Na co se těšíte nejvíce Vy v nadcházející sezóně? :)

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz