Archie má čím dál méně času na to, aby se mu podařilo zpracovat Hirama Lodge. Proto je potřeba nového plánu. Jughead zase odkrývá staré tajemství Riverdale, dalšího příběhu, který byl založen na lži. Toto je shrnutí epizody S02E11. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

Město se připravuje na oslavu zakladatele města, plukovníka Pickense. Cheryl předpokládá, jak byl její příbuzný úžasný muž. Jenže na scénu přichází Jughead, který během svého „referátu“ zjistí, že to byl chladnokrevný vrah. K tomuto závěru dojde poté, co se setká s dědečkem Toni, nejstarším žijícím Hadem ve městě. Jughead se bez přemýšlení vrhne do článku, který nebyl zrovna nejlepším nápadem.

Jinde zase Archie usiluje o přízeň Hirama Lodge. Agent Adams totiž po Archiem chce, aby urychlil vyšetřování tím, že se co nejdříve s Hiramem spojí. Musí najít něco, díky čemu si ho oblíbí. Což bohužel zrovna podle plánu nejde. Nejprve Archie zkouší wrestling a pak to zkouší i se slovy. No, ať to za to stálo, či ne, Archie získal šanci se prokázat, jako nový stážista Hirama.

Zdroj: screenspy.com

Betty se snaží pomoct Chicovi a touží ho poznat víc. Nejenže odkryje jedno z jeho internetových tajemství, ale také zjistí, že má stejný psychický problém, jako ona sama. Což jasně ukazuje na to, že Chic musí být doopravdy Halův syn. Alespoň si snad nikdo nemyslíme, že by tato „nemoc“ byla i u Chica náhoda. Musejí mít stejnou krev.

Zdroj: screenspy.com

Veronica se naplno zapojuje do rodinných dramat a byznysu, zatímco se kvůli tomu starostce McCoyový nelíbí, že se stýká s její dcerou Josie. Potom co se Josie nechá od své matky zmanipulovat se rozhodne přestat s Veronicou přátelit. Proto Vee využije situace a spojí se se zbylými členy Pussycats.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz