Zatímco se Veronica připravuje na Biřmování, ostatní mají zcela jiné starosti. Archie má co dělat, aby ji ochránil a dokázal zatajit, co za jejími zády dělá. Jughead vyšetřuje případ Pickensovy hlavy. A Betty se snaží naučit ovládat své „já“. 

Archie a Papa Poutine

Jak jsem již jednou zmínila, Archie není nejlepší špión na světě. Hiram Archieho uvítá do rodinného podnikání s otevřenou náručí, ale zatím není jasné, proč by měl chtít, mít obyčejného chlapce mezi ostatními nebezpečnými muži. Ale vraťme se zpět k Archiemu, který zaslechne, co na Hirama jeden z jeho známých chystá. Prokáže se jako věrohodný a Hiramovi řekne pravdu. Jenže tím stejně zapříčiní vraždu, jen ne tu Hiramovu.

Bughead jsou zpátky

Zatímco se Jughead a jeho přátelé Hadi obviňují z toho, že někdo odřízl hlavu Pickense, šerif a jeho přítelkyně starostka McCoy dávají najevo, že nebudou tolerovat žádný zločin Hadů. Proto se pokusí všechny Hady vystěhovat z jejich domovů.

Zdroj: youtube.com

Starostka chce hlavu zpátky, ale samozřejmě, že Jughead nemá tušení, kdo to udělal. Hodlá to však zjistit s pomocí Betty. Překvapení! Za tímto objevem stojí Tall Boy, který spolupracoval i s Penny Peabody, která je na malou chvíli zpět, aby nabídla opět Hadům své služby. Oba se pokoušejí Jugheada vyhodit, ale naštěstí se jim to nepovede. A v závěru nás samozřejmě čeká sladký konec Bughead.

Chic

A teď drama, které je potřeba zmínit. Dostáváme malou chvíli, kdy si Betty oblékne její tmavou paruku. To všechno nás táhne k tomu, že se Chic pokouší „pomoct“ Betty. Ten má však mnohem horší problém než řešit tuto situaci. Poté, co se Betty vrátí od Jugheada najde svoji matku s rukavicemi a celou od krve. Kromě toho vidíme za ní i Chica, který je zřejmě vyděšený… nebo to jen hraje? Je to nějaká součást plánu?

Zdroj: youtube.com
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz