Doposud nejoblíbenějším tématem v Riverdale byly dvojčata, Jason a Cheryl. Jenže dlouho ztracený bratr rodiny Cooper se nakonec ukázal být ještě lepším námětem. Chic se nebál ukázat svou pravou tvář hned ze začátku, ale co teprve, když teď Betty ví, že tento muž v jejím domě celou dobu lže. Kdo doopravdy je? Zde je několik teorií o skutečné identitě Chica. 

,,Betty a Chic sdílejí stejnou krev.“ prohlásil herec Hart Denton v rozhovoru s Glamour. ,,Oba dva v sobě mají temnotu.“ V tomto rozhovoru mluvil Hart o společných soubojích mezi sourozenci a nadšeně se v budoucnu spojoval s dalšími postavami (to může doopravdy znamenat, že by mohl být FPho syn a vtrhnout tak i do rodiny Jonesů).

Všechny od začátku zajímá, kdo by mohl Chic skutečně být. Na nějakou dobu tyto teorie zmizely, ale po konci minulé epizody se tato debata znovu otevřela naplno, a zde je proto několik teorií o Chicovi, které ovládly svět Riverdale:

1. Chic je Black Hood

Začneme jednou z nejzajímavějších a nejvíce oblíbených teorií u fanoušků: Dokonce ještě předtím, než se Chic objevil, fanoušci si mysleli, že právě on bude naším vrahem – a protože Archie měl pochybnosti o tom, zda mají správného člověka, tato teorie stále setrvává. Vysvětlovalo by to tak Chicovu posedlost Betty a životem, který nikdy neměl. (A ne nemyslíme, že by Chic byl Black Hood jako postava, ale je to myšleno tak, že celý tento plán mohl vymyslet právě on.)

2. Chic je FPho syn

Tato teorie je zase jednou z nejpravděpodobnějších. Všichni jsme viděli napětí mezi matkou Betty a otcem Jugheada. Ti dva spolu mají mnohem víc společného, než doopravdy říkají. Kromě toho moc dobře víme, že již v minulosti se Hal s FPm nemuseli. Kdyby byl Chic syn FPho a Alice, vysvětlovalo by to, proč Hal tolik Chica nesnáší.

Související obrázek

3. Chic je špión

Mohl by být Chic tajným agentem? I to je možné! Protože právě v komiksu byla jeho postava opravdu jedním z agentů.

4. Chic je synovec Hala

Je zde také teorie, že Hal má dvojče a Chic je Halův synovec, ale také zároveň Black Hood. Příliš šílené a nepravděpodobné? Ne! Protože v tomto seriálu je možné všechno.

5. Chic pracuje s Polly

Když už mluvíme o šílených věcech, nemohla se těhotná Polly setkat s Chicem, zatímco byla u Sester tichého milosrdenství? Jak dlouho žije Chic sám? I on by mohl pocházet z farmy, kde zůstala Polly. Mohli se spolčit a společně podniknout nějaký plán? Vždyť přece Polly nikdy neměla moc důvodů, proč svoji rodinu milovat, alespoň Alice ne. A i když se to zdá, jako že Chic Polly vyhnal pryč do San Francisca, všechno by mohlo být součástí plánu.

Výsledek obrázku pro chic cooper gif

A nebo je zkrátka Chic jen děsivý. :)