Podle magazínu Variety se Robert Pattinson, známý především z upírské série Twilight sága, kde ztvárnil hlavní roli Edwarda Cullena, má uzavřít dohodu se studiem Warner Bros. a stane se tak novým představitelem Batmana.

Již za dva roky, přesně 25. června 2021, do kin přijde nejnovější snímek s netopýřím mužem. Na režisérské křeslo nakonec usedne Matt Reeves, který v současnosti údajně pracuje na poslední části scénáře a vše bude brzy připraveno k zahájení natáčení. Zatím ale tvůrci neměli nikoho, kdo by nahradil herce Bena Afflecka, jenž minulý rok řekl své poslední sbohem bohatému superhrdinovi. Právě Affleck se měl nejprve ujmout role režiséra, ale na začátku roku 2017 odpovědnost přijal Reeves, který stojí za dvěma díly že série „Planeta opic“.

Embed from Getty Images

Dohoda mezi hercem a studiem zatím není uzavřená, ale Pattinson je největší kandidát na vítěze. Údajně nebude trvat dlouho, než obě strany podepíšou smlouvu, protože první část produkce snímku „The Batman“ má začít již toto léto. Start natáčení se pak očekává na konci roku 2019, nebo na začátku roku nového. Robert se objeví i v jiném snímku od studia Warner Bros. – v krátkém snímku s Johnem Davidem Washingtonem od režiséra Christophera Nolana, který bude uveden v červenci 2020. Pattinson se českým divákům ukázal také na minulém ročníku Karlovarského filmového festivalu.

Embed from Getty Images

-reklama-