Její jméno Vám nejspíše moc neřekne, ale jistě jste ji v nějaké její dětské roli viděli. Nebo ji možná poznáváte jako to „dítě s rozzuřeným obličejem kolem sebe mávající kartáčem na vlasy“ ze scény v komedii Kdopak to mluví 3, což je velmi často používaný pohyblivý obrázek ve zprávách či jako součást nějakého vtipu neboli meme. Jak se bývalá dětská herečka Tabitha Lupien změnila, se dozvíte v našem článku.

Kanadská herečka a profesionální tanečnice Tabitha Lupien se narodila 4. února 1988 v Torontu. Ovládá tance jako balet, step, jazzu, hip hop, akrobacii a další. Za svoje taneční působení získala spoustu medailí a ocenění. Má tři sourozence (sestry Lindsay a Samanthu a bratra Isaaca), se kterými trénuje v Canadian Dance Company, což je taneční studio v Ontariu, které vlastní její matka Allain a otec Dawn a které spolu se sourozenci vede. 

Před kamerou stála poprvé jako čtyřletá v komedii v hlavní roli s Johnem Travoltou a Kirstie Alley v Kdopak to mluví 3 (1993). V témže roce se objevila ještě v seriálu Připraveny nebo ne?, což je kanadský seriál, který je u nás méně známý. O rok později jsme ji mohli zahlédnout v malé roli americké vánoční komedie Santa Claus s Timem Allenem. Poté následovalo pár menších i větších rolí ve filmech jako Spiknutí, Dítě na půjčku, Únos, Střípky vzpomínek, Stará láska nerezaví a další. Její poslední filmový počin byl v roce 2007 v muzikálové komedii Hairspray, ve které se opět potkala se svým filmovým „tátou“ Johnem Travoltou. Po pětileté pauze se objevila v epizodní roli seriálu Adresa: L.A. (2012). Od té doby není v televizi k vidění. Přesto ale na herectví úplně nezanevřela a spojila se spolu s dalšími 15 ženami, se kterými se věnují natáčení vlastních krátkometrážních filmů.

Svoje soukromí si velmi stráží a údajně je nyní svobodná a bez partnera. Radost jí dělají její dva synovci Zander a jeho starší bratr Chase.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Profilový obrázek
REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA