Máte rádi seriál Agents of Shield? Představovali jste si někdy, že by z vás byl agent? Byli by jste na misích a bojovali se zločinci. Nebo by jste pracovali pro Shield jako vědci nebo IT. Pokud by jste něco takového chtěli zkusit, tak čtěte dál.

RPG hra je o tom, že si vytvoříte svoji postavu agenta, který musí projít pohovorem u ředitele Phila Coulsona. Postava musí být originální a nesmí kopírovat seriál. Když projdete pohovorem, tak vás pak rozdělí na určité skupiny.

Kde se hraje? Hraje se na webu: http://s-h-i-e-l-d90.webnode.cz/. Stránky jsou strašně pěkně udělané a promakané. Najdete i přehled dosud přihlášených postav. Můžete si prohlédnout velení, které není to samé jako v seriálu. Najdete tam i rozdělené místnosti, kde se hraje, jako je tělocvična, zbrojnice, kuchyň nebo quinjet. Pak důležitá věc jsou mise. Ty jsou rozdělné na světadíly a na státy.

Jak se hraje? Všechny pravidla rpg jsou napsána na webu. Je tam vysvětleno, jak se co píše, nebo pravidla hry, kdy například nesmíte ovlivňovat postavu jiného hráče (tzv. metagaming).

Stojí to za to? Stojí! Admini si zaslouží velké díky – propracované stránky, skvělé zacházení. Vždycky poradí a pomůžou. Troufnu si říct, že jsem zatím neviděla, tak hezky propracovanou rpg hru jako je tahle. Ale na to se určitě podívejte!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz