V těchto dnech nebude překvapením, pokud v Praze narazíte například na hollywoodské hvězdy Ryana Goslinga nebo Chrise Evanse. Tito herci totiž v Praze natáčí nejdražší film z produkce Netflixu.

Hlavní hvězdy filmu The Gray Man, Ryan Gosling a Chris Evans, se momentálně účastní natáčení v historickém centru Prahy. Kvůli natáčení se však musíme připravit i na omezení – ta proběhnou v ulici Dukelských hrdinů, u Mánesova mostu, v okolí Rudolfina, na Dvořákově nábřeží a na náměstí Republiky. Natáčelo se i v ulici Trocnovská na Praze 3, zde však kvůli explozi jeden muž ze štábu přišel o dolní končetiny. Natáčení proběhlo i na náměstí Jana Palacha.

Děj špionážního thrilleru The Gray Man se bude mimo jiné odehrávat v Praze a jde o snímek od Netflixu s doposud nejštědřejším rozpočtem – 200 milionů dolarů. Předlohou pro tento film je stejnojmenný knižní bestseller Marka Greaneyho z roku 2009.

Hlavní postavu – gray mana – ztvární Ryan Gosling a uvidíme ho jako bývalého agenta CIA, který se živí jako nájemný vrah. Na stopě mu však je další agent (Chris Evans) a tito dva zabijáci mezi sebou svedou smrtící souboj.

Kromě Goslinga a Evanse jsme v Praze mohli potkat také Rosamund Pike, Orlanda Blooma s Katy Perry a Adama Sandlera, kteří zde pobývali právě také z důvodu natáčení.

Zdroje informací: csfd.cz a filmpraha1.cz

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Někdy ke mně filmy promlouvají, někdy promlouvám já o nich.