V oblíbené komedii S tebou mě baví svět režisérky Marie Poledňákové se objevilo mnoho dětských herců. Všichni však zůstali pouze herci jedné role. Jak se změnili a co dnes dělají představitelé Pepína, Matýska a Dášenky, se dočtete v našem článku.

Cyril Křůpala alias Pepíno

Jeho jediný herecký počin je právě malý Pepíno. Po maturitě se dostal na vysokou školu ekonomickou v Praze. Tu úspěšně absolvoval a nastoupil do marketingu telekomunikačních služeb. Od roku 2012 pracuje v managementu nebankovních služeb a půjček a od roku 2014 je v téže oblasti obchodním ředitelem. Je zodpovědný za prodej, marketing, vývoj produktů a další oblasti v mezinárodní finanční společnosti specializující se na spotřebitelské úvěry.

Zuzana Lisová Githeisová alias Dášenka

Jako herečka se objevila také pouze jednou ve své dětské roli a poté již před kamerou nestála. Vydala se úplně jiným směrem a dokonce jste ji někteří, nebo spíše některé z vás, mohli potkat. Vystudovala zdravotní školu a nyní pracuje v porodnici, kde pečuje o nedonošené novorozence.

Lukáš Pelánek alias Matýsek

Nejmladší ze všech dětských herců byl Lukáš Pelánek. I on se stal hercem jedné role a více se u filmu neobjevil. Ke své roli se tehdy dostal úplnou náhodou, když kolegyně jeho maminky přinesla inzerát v novinách, ve kterém hledali miminko k natáčení filmu. Nyní pracuje na poště.

Zajímavosti:

Pokud si vzpomenete na scénu, ve které Pavel Nový alias Pepa utírá malému Pepínovi zadek větvičkou ze smrku, a on pláče, tak vězte, že mu jej při natáčení doopravdy utíral smrkovou větví. Takže slzy byly opravdové a reakce malého herce byla spontánní a ne hraná.

Ve filmu se Dášenka (Zuzana Lisová) a Pepíno měli velmi rádi, což dokazuje i legendární scéna v kadibudkách. Podle dostupných informací však spolu ve skutečnosti nemohli mimo natáčení být ani chvíli, protože se ihned začali prát.

Zdroje informací: csfd.cz, fdb.cz, wikipedia.org

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA