Každý superhrdina musí někde složit hlavu, nachystat se na svoji misi, nebo prostě a jednoduše musí mít místo, kde bude mít svůj klid, ať už jde o práci nebo zábavu. Proto má Iron Man svůj Stark Tower, Fantastic Four svou Baxter Building nebo S.H.I.E.L.D. svůj Helicarrier. Stejně tak to má i Doctor Strange se svým útočištěm, které nazývá Sanctum Sanctorum.

Filmová novinka s Benedictem Cumberbatchem v hlavní roli, u nás bude mít premiéru 3. listopadu a teprve nyní vyšly na povrch první obrázky z jeho domova, slavného Sancta Sanctora. Jak můžete vidět obrázky tady kolem textu, přesně takto by měl onen příbytek vypadat ve filmovém podání.

doc2

Stephen Strange, jak známo, je neurochirurg, který po nehodě ztratil cit v rukách a vydal se do Tibetu, aby se učil tajemnému magickému umění od nejvyššího mystického učitele, který si říká The Ancient One (zde žena – Tilda Swinton). Snímek by měl přivést celé Marvel Cinematic Universe do magické roviny.

doc1

Očekávání fanoušků jsou opět vysoká, čemuž samozřejmě napomáhá i výborné herecké obsazení, které čítá právě Benedicta Cumberbatche v roli Strange, Chiwetelem Ejioforem v roli jeho úhlavního nepřítele Barona Morda, Tildou Swinton v roli Ancient One nebo Rachel McAdamsovou, coby Night Nurse.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz