V Hollywoodu existuje relativně málo lidí, kteří si dokážou udržet svůj půvab a šarm i přes to, že už nejsou zrovna nejmladší. Patří mezi ně například sympatický Jeff Goldblum, legendární Morgan Freeman nebo krásná Sandra Bullock, která je hvězdou nového hororu od Netflixu jménem Bird Box.  Jsem si jistý, že tuto herečko znáte, ale i tak si troufám říct, že teď o ní zjistíte pár zajímavostí, které jste doposud nevěděli. 

1Mluví německy

Pro ty, co vědí, že strávila celkem velkou část svého dětství v Německu, to nejspíš není žádný šok, ale Sandra Bullock opravdu zvládá mluvit plynule německy.

2Drží se dál od sociálních sítí

Avšak není to kvůli tomu, že by chtěla chránit své soukromí. Dokonce to není ani kvůli tomu, že by byla zcela neznalá. Sandra to zkrátka objasnila tak, že je moc líná na to, aby si založila svůj účet na Twitteru nebo na Instagramu a pak tam něco sdílela.

3Hrála skoro v 60 filmech

Přesněji je to 57 filmů. Nejsou to tak velká čísla, jako některých jiných herců, ale i tak je to velmi působivé číslo a její kariéra navíc ještě není ani zdaleka u konce, takže můžeme počítat s tím, že tohle číslo ještě značně naroste.

4Pomohla odstartovat kariéru George Lopeze

V roce 2002 produkční společnost Fortis Films, které je Sandra Bullock součástí, stvořila sitcom, do jehož hlavní role sama Sandra posadila tehdy neznámého George Lopeze, jehož jméno též použili jako název seriálu.

5Její poslední seriálová role byla v roce 2004

I když její kariéra v podstatě začala v seriálech a televizních pořadech, tak už je to nyní bezmála 15 let, co si naposledy zahrála v nějakém seriálu. Přesněji to byl sitcom George Lopez, který byl zmíněn výše.

6Byla nejlépe placenou herečkou v Hollywoodu

Je to tak. V roce 2014 byla Sandra Bullock podle časopisu Forbes tou nejlépe placenou herečkou v Hollywoodu. Dokázala si během jednoho roku vydělat ohromných 51 milionů dolarů. Za ní na druhém místě byla Jennifer Lawrence se značně menší sumou (34 mil.).

7Nemá ráda strach

Nedávno Sandra prozradila, že absolutně nenávidí být vylekaná nebo vystrašená. Což znamená, že natáčení hororového filmu Bird Box pro ni asi nebylo zrovna nejjednodušší.

8Její matka byla operní pěvkyní

Matka Sandry Bullock, Helga Meyer Bullock, se narodila v Německu, kde taky v roce 1977 odstartovala svou velmi úspěšnou kariéru, která skončila až v roce 2000, když Helga bohužel zemřela na rakovinu.

9Vlastnila restauraci v Texasu

Bess Bistro, které bylo známé především pro svou francouzskou kuchyni, patřilo Sandře Bullock až do roku 2015, kdy byl tento podnik uzavřen.

10Přežila pád letadla

Když v zimě roku 2000 cestovala spolu se svým tehdejším přítelem, pilota letadla zmátla sněžná vánice a normální pouliční lampy si spletl s letištními světly na ranveji. Nikomu se naštěstí nic nestalo.