V posledním měsíci spíše sleduju filmy, které mi unikly a které se právě dostávají do prodeje prostřednictvím stříbrných kotoučků. Ne vždycky je to příjemné pokoukání a výsledná kvalita mnohdy nedosahuje ani pomyslného průměru. Sami se o tom přesvědčíte, pokud si přečtete následující řádky textu.

Fekální humor, který zřejmě pochopí jenom lidé, kteří prošli několika léčeními v psychiatrické léčebně! Herecké výkony, za které by se nemusela stydět ani Josefine Mutzenbacherová ve svých porno začátcích! Takto by se dal shrnout snímek, který jsem si před nedávnem, a zcela vědomě pustil na DVD (vyšlo 28.8.2013), a jehož název je „SCARY MOVIE 5“, kterýžto snad ani není nutno sáhodlouze představovat.

V pátém díle se režisér Malcolm D. Lee utrhl z řetězu a jal se parodovat snímky typu Paranormal Activity, Planetu opic či Chatu v horách. Hned na žačátek je potřeba říct, že tohle svinstvo bych se bál vůbec prodávat, ba dokonce dát ho do kin. Je to odstrašující příklad kinematografie (jestli se tenhle paskvil vůbec dá za dílo považovat) a jsem nesmírně rád, že jsem na to do kina nešel. Stejně tak učiňte, pokud uvidíte DVD či Blu-ray s filmem.

sca3

Nazchrání to ani najatí herci typu Charlieho Sheena, či Lindsay Lohan, nebo Snoop Doga. Vyhozené peníze. Jsem příznivccem prvních dvou dílů, ale to co se děje od třetího, je čím dál větší zlo. Má to být parodie, ale abych se za celý film ani neuchechtl, to je humus. Proto se nebudu obtěžovat ani s recenzí a tomuto filmu udělím hodnocení, jaké si zaslouží! Vám všem, kteří jste při smyslech, a film jste ještě neviděli, doporučuju jej pouštět dětem za trest za špatné známky ve škole. A to pouze jako trest nejvyššší.

sca4

Režiséru Malcolmu D. Leeovi bych doporučoval zahrabat se někde hluboko pod zem a nevytahovat hlavu, jelikož by se mohlo stát, že o ni příjde některým ze způsobů, které vyobrazil ve svém filmu. Je to prasáctví, zneuctění a znásilnění v tom nejhrubším slova smyslu a víc se budete bavit i u němekého fekal porna. Hnus! Ruce pryč a výsledné hodnocení berte jako hodně nadsazené, protože jej víceméně snímku dávám jen za to, že v něm účinkoval Snoop Dog, kterého mám docela rád. Bohužel je to zatím nejhorší film, jaký jsem kdy viděl.

Napsal : Digmen

[fbcomments]

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz